1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban>savy>nowy xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muniek110, Listopad 21, 2009.

1. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Siemka
    Słyszałem że jest taka możliwość przeniesienia na nowego xboxa konto poprzez xbox live. Jednak achivmenty zdobyte po banie nie będą tam zaktualizowane. Więc mam pytanie. Mój profil mam na karcie pamięci. Jak przełożę tą kartę pamięci do nowego xboxa to wszystkie savy i achivmenty będą działać na nowej konsolce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
  4. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a co jeśli sformatuje dysk, odzyskam gamertag to czy moja wyrobiona ranga w CoD4 zostanie zachowana czy przepadnie?

5. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    właśnie sprawdziłem u kolegi który ma niezbanowaną konsole. Ban niszczy nawet sava na karcie pamięci

Wczytywanie...

Poleć forum