1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban za darmowe ms za pomocą konta na koncie chinczyków

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XxxDilerxxX, Październik 25, 2012.

1. XxxDilerxxX

XxxDilerxxX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paczków
    Zobaczyłem w necie takie coś że gościu zrobił konto . Zarejestrował się i dał kraj na kore ( nie wiem jak to się pisze jak coś sry ) no i była reklama i pobrał kod poszedł na xbox.com wymienił kod wpisał i ma całką dużą kwotę . Chętnie pobrał bym sobie fife 13 MOH i coś na pewno . Proszę o pomoc czy dostanę bana czy ktoś próbował nie wiem proszę o odp. :) Pozdrawiam całą ekipę Xbox forum .

Pzdro

A oto filmik z tym :

Unlimited Microsoft Points Glitch + Unlimited Fifa 13 Packs! [No Mod] - YouTube

2. Lotnik421 Xbox One

3. XxxDilerxxX

XxxDilerxxX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paczków
Wczytywanie...

Poleć forum