1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban za piraty?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maxxer, Styczeń 4, 2009.

1. Maxxer

Maxxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie czy za pirackie gry można dostać bana na xbox LIVE?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Jak masz dobrze wypaloną płytkie z Stealth patchem itp i przeróbką iXterme 1.5 to małe prawdopodobieństwo, ale zawsze jest.
    Ale sam się zastanawiam, czy za podłączenie, a nie granie też można dostać bana ? bo sam bym chętnie aktualizował konsole, ale nie wiem czy za to też bana można dostać

4. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    weim ze najlepiej grac w piraty po premierze to masz mniejsze szanse, wogole to ciekawie jak microsoft wykrywa piraty. Mam jedno pytanie czy jak dostane bana, to bede mogl grac offline z zwykle gry czy ban jest ze calkiem zablokowana jest konsola i nic z nia nie mozna zrobic ?

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady, możesz grać offline :)

6. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a skoro juz ktos zalozyl temat...... kiedys czytalem o czyms takim jak ban na plyte glowna..o co chodzi?? ze co?? ze konsola do wyzucenia..za co takiego bana mozna dostac,,mam lkonsole 5 miesiecy a nigdy jej nie podlaczylem do neta bo sie boje ;/

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zeby zdjac bana trzeba wymienic plyte glowna

8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    czyli jak dobrze rozumiem to moge grac w internecoie bez problemu..a jak dostane bana na plyte glowna to normalnie dalej moge grac OFFLINE.... nie ma takiej opcji zeby grajac w live na piracie i przerobionej konsoli cos sie podzialo z plyta ze juz bedzie do wyzucenia?? ..bo ludzie roznie wszedzie pisza i juz nie wiadomo kogo sluchac i czy bac sie podpinac konsole do neta....bo nieraz czytalem wypowiedzi tego typu.."najwyzej jak dostane bana to kupie nowa konsole" albo" no i ban - konsola do wyzucenia" wiec o co chodzi

9. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    ... dostaje sie bana za granie na piratach w necie lub grania na piratach przed premiera gry, mozesz grac przed premiera jezeli w ogole nie zamierzasz podlaczasz konsoli do neta a jak podlaczysz i grales w cos przed premiera to mozesz spodziewac sie bana, jak dostaniesz bana to mozesz grac offline w gry ale juz nie podlaczysz konsoli do Live

10. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ok dzieki....no to teraz juz wiem ze jak sie dostanie bana to przynajmniej granie offline zostaje.. wiec chyba zdecyduje sie podpiac konsolke do neta...wazne ze nawet jak bana dostane to i tak bedzie dobrze dzialac :) w sumie to gosc jak kupowalem konsole zapewnial mnie ze na tej wersji mozna grac w sieci ze jakos tak jest przerobiona..zbytnio sie na tym nie znam wiec nie wiem co mial na mysli

11. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a mnie ciągle zastanawia jedna rzecz: Czy mając piracką gre, moge podpiąć x'a do live i ściagnąć patcha do tej gry? Weźmy takiego NFS:Undercover - bez patcha mojemu koledze ciągle chrupie animacja, a on boi sie podłączyć do live, żeby ściagnąć patcha, bo mówi, że nie ściagnie się i do tego bana dostanie. Czy takie coś jest możliwe?

12. puszek528

puszek528 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok słuchajcie bo troche poczytałem tu i nadal nie wiem czy jak bym miał nie podłączoną konsole do neta w zaden sposób to jak bym grał na pirackich płytach to można dostać w jakiś sposób bana??? bo kupiłem tydzień temu konsole ale w ogole nie podłączyłem jej jeszcze do neta i chyba nie bede narazie podłanczał, po za tym czy nawet jak bym grał na piratach a potem bym podłączył konsole do neta to też jest możliwość dostania bana??? z góry dzięki :)

13. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    do puszek..a jakim cudem mozesz dostac bana jak nie podpieta konsola do neta???? nie dostaniesz za granie na piracie na nie podpietej konsoli do neta.

WAZNE !!!!!!!!!!!!!! ..... czytalem na innym forum wypowiedz kilku ludzi i juz sam nie wiem co o tym myslec..sprawa dotyczy bana na xtreme 1.4............ pisalo tam ze mozna dostac takiego bana ze blokuja jakis chip czy kosc czy cos podobnego na plycie glownej i konsola jest do wywalenia...ze tylko mozna sobie inne podzespoly sprzedac a konsola nie odpali sie......wiec ja juz sam nie wiem bo tu wyzej ktos mi odpisal ze bana mozna tylko dostac na granie w live a offline zawsze bedzie sie dalo grac...PROSZE o jakas konkretna pewna odpowiedz bo sie pogubilem

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko na live jest ban wałkowane miliardy razy

15. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok ban banem? a mozna ściągnać sobie patcha z xbox live do pirackiej gry?

16. Maxxer

Maxxer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak już sie dostanie bana to można go jakoś zdjąć?

@tomasz222
    Raczej by takich rzeczy nie robili bo mogą mieć z ciebie jakąś kase a jak by każdy po dostaniu bana sprzedawał by swoją konsole to microsoft miał by problem bo rynek piracki jeszcze bardziej by się rozszerzył

17. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    mozna bana zdjac wymieniajac plyte glowna. A ja znowu jestem ciekaw czy jak dostaniesz bana za piraty to masz dalej gwarancje?
    offtop
    kupujcie oryginaly jak ja ; )

18. x360fb

x360fb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gwarancja w tym momencie przepada :)

19. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    teoretycznie gwarancja przepada razem z przeróbką :D

20. puszek528

puszek528 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK ale jak bym grał na piratach a potem podłączyl pod neta konsote to czy Microsoft da mi bana???

21. Brouli

Brouli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dać nie powinni, jednak jeśli przeróbka nieudolna to mogą wykryć i dać, ale coś takiego zdarzyć się nie powinno :)

Wczytywanie...

Poleć forum