1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BAN za raporty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Styczeń 14, 2013.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, ostatnio grając w bo2 trafiłem na pajaca któremu nie spodobało się, że go zabiłem 1500 razy pod rząd, więc wysłał wszystkim znajomym wiadomość, aby mnie raportowali, dostałem może nawet kilkadziesiąt raportów przez jeden dzień, w związku z tym mam pytanie. Czy rzeczywiście jest tak, że MS banuje ludzi po liczbie zgłoszeń, czy oni rzeczywiście sprawdzają, czy zgłoszenie jest uzasadnione? dodam, że 2 miesiące temu dostałem bana na sam komunikator, na 2 tygodnie (za wysyłanie kamperom wiadomości..od 3 lat ;)). Czy MS sprawdzi, że ten typ wysłał wiadomość do swoich wszystkich koleżków w której pisze, żeby mnie raportowali? jak to działa? potrzebna mi jedna rzetelna odpowiedź, pozdrawiam

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej MS nie będzie wszczynał postępowania i nie będzie sprawdzał czy ktoś rozesłał wiadomości do znajomych, popatrzą jedynie na zgłoszenia i na tej podstawie cię zbanują. Ale taki ban jest przyznawany na jakiś krótki okres, chyba że będzie to recydywa to mogą zbanować profil dożywotnio.

4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    skąd to wiesz? napisałeś 'raczej', czyli 'raczej' nie masz pewności do tego co piszesz...

5. czaaki

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napisz albo zadzwoń do MS wtedy będziesz pewien, bo tutaj nikt ci tego nie zapewni. Nie mają podstaw by twierdzić, że coś jest nie tak z takimi raportami. Mogą sobie pomyśleć, że razem graliście wszyscy i poleciało.
    Jak już dostaniesz bana to możesz wtedy się próbować odwoływać od tego.

6. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: BAN za raporty

Mojego kumpla zraportowali u dostał bana na 2dni za niby nieodpowiedni język

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to po co piszesz pytania skoro tutaj nikt nie pracuje w MS zeby powiedziec napewno a takie odpowiedzi Ci nie pasuja?

RACZEJ MS bierze pod uwage ilosc zgloszen wiec jak naslalo na ciebie raporty z 10 osob w tym samym czasie to mozesz sie spodziewac bana na konto bo watpie aby mieli czas i sprawdzali kazdego czy faktycznie cos zrobil a jak jest duzo zgloszen to ban i do widzenia

8. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oko za oko, nie muszę kończyć.
    My też możemy ufundować mu niespodzankę.

9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    racja. kiedyś to było 10 zgłoszeń za wiadomości, wulgarny język w profilu i dostawało się 2 dni bana tak jak mówisz :)

10. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie potrzebne tu są Twoje domysły na temat działania MS w sprawie raportów, tak jak pisałem, potrzebuję pewnych odpowiedzi, a tego, że nikt z forum nie pracuje w polskim oddziale MS to nie wiesz :)

spokojnie, już o niego się nie martw :)

11. czaaki

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro nie potrzebujesz domysłów to zadzwoń na infolinię, najlepiej na amerykańską, bo na tej polskiej też pewnie będą snuli domysły lub odwiedź forum supportu.

Wczytywanie...

Poleć forum