1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bedomir, Listopad 11, 2009.

1. bedomir

bedomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam , wiem ze jest kilka tematow o banowaniu konsol ale mam pytanie mianowicie chcialem odpalic jakas gierke i mi wyskoczylo ze musze aktualizowac konsole co zrobilem i gierki wszystkie juz chodza. ktos napisal ze bana mozna dostac dopiero po jakims czasie wiec moje pytanie jest takie czy podlaczac do netu jak kiedys wyskoczy info ze trzeba aktualizowac czy nie bo dostane bana? dodam ze jedyne momenty kiedy podlaczalem do sieci konsole to te kiedy konsola wolala o aktualizacje, nie gralem nigdy przez siec.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie ma znaczenia czy włączasz live na 5 min. czy na 10h. Ryzyko jest zawsze.

Ilu jeszcze takich ludzi jest, którzy nie używają wyszukiwarki i mózgu.

Poleć forum