1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BAN ?????

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szyna55, Październik 22, 2008.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam !!!

Mam taki problem otóż chciałem pograć sobie w call of duty 4 ale miałem jakiś dziwny problem że jak uruchamiałem grę to odłączało mnie od usługi xbox live i już sie nie moglem połączyć dopiero po wyłożeniu płyty to samo działo sie w przypadku Far cry 2. Postanowiłem że wyłączę konsole i zresetuje komputer i wtedy spróbuje no więc tak zrobiłem. Po uruchomieniu xbox'a zalogowało mnie tylko do profilu a do xbl już nie. Przetestowałem połączenie z usługą xbl i zatrzymało sie na XBOXLIVE i wykazało Nieudany a kody satnu wykazały takie coś :

W: 0000-000B
    X: 0000-000D
    Y: 30A8-4800
    Z: 0000-0000

Wyłączyłem konsole na parę minut i ponownie uruchomiłem i o dziwo xbl zadziałał wiec spróbowałem uruchomić call of duty 4 i nadal to samo i w pewnym momencie znów mnie odłączyło i następnie kody stanu znów przy XBOXLIVE wykazały:

W: 0000-000B
    X 0000-000D
    Y: 0C88-1C00
    Z: 0000-0000

Teraz ciągle sie to powtarza i nie mogę sie połączyć z xbl.
    Sorry że tak to dziwnie opisałem ale starałem sie jak najbardziej szczegółowo. Bardzo proszę o pomoc !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. prez8s

prez8s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: BAN ?????

a czym miales przerobiona konsolke?

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

To nie jest Ban, więc nie masz co się martwić ;). Problemem może być twój dostawca internetu.

5. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

Ban Wyglada Tak
    Wiec nie Masz Sie Co Martwic :)

6. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

ok dzieki wam wszystkim ze próbowaliscie mi pomóc juz wszystko jest ok.

Poleć forum