1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nehm, Styczeń 25, 2011.

1. nehm

nehm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam,
    jak to teraz wygląda z banem na najnowszym dashu ? Jeżeli dostanę teraz bana to gry na dysku dalej będę mógł instalować ? Jakie są przykrości z racji tego, że dostałem bana ? Oczywiście poza tym, że nie będę mógł połączyć się z Xbox Live. Jakieś komunikaty wyskakują może ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chyba dostajesz również blokadę na dysk i tracisz gwarancję

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie ma już blokad na dysk!!!
    dostajesz bana na konto xbla
    ale jak nie ma sie lt+ to dostaje sie go zaraz z lt+ można być jak na razie spokojnym;))

5. nehm

nehm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Mam LT+ i ten darmowy pierwszy miesiąc na Live. I właśnie mam ochotę podłączyć i pograć w demo Crysisa 2.
    Więc jak dostanę bana to nic się nie zmieni poza blokadą konta xbla ?

6. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    raczej tak,

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Znowu glupoty. Ban jest na konsole, nie na konto. Mozesz korzystac z kknta ba innej konsoli. I na zadnym fw nie ma bana od razu tylko jak jest fala.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie dostaniesz bana bo masz lt+ ja gram na lt+ i jakoś jest ok lt+ mam od premiery i od tego czsu gram na live więc podłączaj;))

ta tylko że niby miała być fala jak jeszcze lt+ nie było i ja do teraz go nie mam M$ sobie z tym odpuścił;))

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A skad wiesz ze na jesien znowu kosy nie bedzie? :p

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. chudzielec

chudzielec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów

A skąd wiesz, że nie jesteś już oflagowany i np. za tydzień M$ cię nie zbanuje. Nikt ostatnio nie ma bana bo nie było fali banowania i nie wiadomo kiedy będzie. Dopiero po niej okaże się czy LT+ jest bezpieczny.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja powiem tak drażnią mnie pytania o bana i te lamenty że ktoś go dostał przerabiasz nie grasz online proste jak budowa cepa , potem psujecie wizerunek już i tak zły ludzi grających na kopiach bo wszystkich wkurzacie pytaniem a co będzie jak dostane bana albo jak przed tym uciec powinni takim ludziom łeb banować, na tym forum w ogóle nie powinno być tematu takiego jak ban sory przerobiłeś martw się potem sam o bana wybrałeś taką drogę .
    Ja bym ten temat i wiele podobnych dał do zamknięcia bo aż żal mi was słuchać , też mam przerobiony i nic do was nie mam ale z kwestiom online moglibyście sobie darować wiem że nie każdego stać na oryginał więc przerabia ale coś za coś przerabiasz nie grasz online

12. chudzielec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
    Tym bardziej, że dostępne do ściągnięcia za free są gry Arcade i GoD, które działają bez przeróbki. Ale jak ktoś ma parcie do grania we wszystkie nowości jakie wyjdą zaraz po premierze, to powinien się liczyć z ryzykiem bana.
    Mam nieprzerobioną konsolę i tyle gier w kolejce do przejścia, że nie wiem czy kiedykolwiek będę musiał myśleć o przeróbce. A kilka pozycji niedostępnych tą drogą (np. Forza 3) kupiłem za śmieszne pieniądze na Allegro jako używki.

13. Misoi

Misoi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam niniejszego dasha i
    Lt + nigdy nie podłączany do sieci dla pewności wczoraj pobrałem assasina 3 z tymi nowymi zabezpieczeniami i śmiga..

Pytanie czy jak bym sobie pograł na sieci w gry sprzed 1.1 które mi działały na 1.6.1 takie jak fifa10 czy tekken 6 to dostane za nie bana.. ? Bo gdzieś widziałem pisało że jak się ma nowe lt plus , i najnowszy dash to można sobie bez obaw grać na sieci prócz tych gier co mają ap25 .. Czy to prawda ?
    Wysłano z HTC Desire

14. chudzielec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
    To na razie wiedzą na 100% chyba tylko goście z M$. Nikt jeszcze bana nie dostał, ale to nie znaczy, że nie ma ich w kolejce oczekujących na "bananową falę".

15. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    śmieszą mnie te wszystkie osoby które sie trzesa z obrazami gier, ludzie nie ma znaczecie co i kiedy odpalasz istotne jest jedynie że masz przerobiony napęd i przy kolejnej fali banów zbanują ci konsole na 100% i niei uchroni cie przed tym żaden najnowsy soft, dlatego najlepiej przerabiać konsole zaraz po fali banów wtedy macie minimum 1 rok spokojnego grania bez banów albo i wiecej przypominam że ostatnia fala była 14 miechów temu od tamtej pory można spokojnie piracić na XBL, banowanie musi byc kosztowne i czasochłonne bo w przeciwnym razie M$ by banował co tydzień a nie raz na rok

Poleć forum