1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turbin, Luty 6, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

mam pytanko. Chcę podłączyć się do xbl. Mam przerobionego x lt+ 1.1. Czy po podłączeniu mogę dostać bana? Czy była już jakaś fala banów? Prawdopodobnie po podłączeniu będę musiał pobrać tą najnowszą aktualkę. Czy ona wykryje że mam przeróbkę i czy będą mi działać kopie gier (halo wars, nfs hp, nfs mw, gta IV, splinter cell conviction, ruse, sims 3)?

Dzięki za odp,
    pozdro,
    turbin

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nfs hp bedziesz musial spaczowac i nagrac znowu, poki co fali nie bylo, gralem dzis na live z lt+

4. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    abgx 1.0.2 spaczuje mi tą grę?

Po co muszę paczować jeszzce raz nfs hp? Ma wgrane te zabezpieczenie ap 2.5 bo działa mi na lt+ 1.1. Przepuśćiłem obraz gry,który mam na dysku w kompie i abgx360 nic mi nie w wgrywał na nowo.

I czy dalej będę mógł mieć te darmowe konto na 30 dni gold?

5. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up

6. GonzoPL

GonzoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fala banow bedzie znowu w grudniu wiec mozesz narazie grac online

7. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    mam lekko offtopowe pytanie: skad wiesz ze akurat w grudniu a nie w ten weekend?

8. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokladnie. Skad wiesz, kiedy bedzie fala banow ? Albo skad wiesz, ze LT w ogole jest wykrywalne ?

Co do tematu, sciagnij abgx 1.0.5. W gry, ktore sa "na zielono" w abgx teoretycznie mozna grac bezpiecznie online

9. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jezeli masz spatchowanego nfsa to wszystko bedzie dzialac. laczysz sie na wlasne ryzyko, nie wiadomo kiedy i czy w ogole ms bedzie banowac.

10. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nigdy się jeszcze nie podłączałem do xbl, a konsolę mam od grudnia, tak więc, czy dalej będę mieć możliwość tego 30 dniowego darmowego xbl gold?

11. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak najbardziej masz 30 dni darmowego xbl

12. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co się stanie po skończeniu tego darmowego golda? Do czego będę mieć dostęp? Będę mieć jakieś ograniczenia? Będę mógł pobierać demka?

I jakie są typt kont xbl?

I jeszcze :D. Czy ten darmowy gold sam się aktywuje czy będę mógł ja sam go aktywować kiedy zechcę. Bo teraz to prawie 2 miesiące szkoły będą, i nie będzie kiedy się tym pobawić. A tak to aktywuje go sobie 3 kwietnia, i akurat w św. wielkanocne jeszcze pogram. :D

13. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aktywować musisz samodzielnie (każdy egzemplarz konsoli umożliwia stworzenie trzech darmowych kont Gold na miesiąc).
    Po wygaśnięciu subskrypcji Gold stracisz możliwość grania on-line poprzez XBL, korzystania z XBL Party, gry demo będą dla Ciebie dostępne nie natychmiast jak dla subskrybentów, lecz z opóźnieniem o kilka(?) dni.
    Ponadto stracisz możliwość korzystania z Mordoksiążki i innych serwisów społecznościowych dostępnych na XBL.

14. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli jak dobrze zrozumiałem, jak za chwilę podłączę się do neta i do xbl, to będę mieć xbl silver, a jak mi się zachcę to aktywuje sobie xbl gold free na 30 dni?

15. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Na to by przeglądało" - jak to mawia mój serdeczny kolega.
    Chyba że konto, którego teraz używasz jest utworzone jako jedno z trzech darmowych Ci przysługujących.

16. turbin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odkąd mam konsolę, jeszcze nigdy nie podłączałem się do neta. :)

Edit: Znalałzem takie coś: http://xboxforum.pl/kosz-f53/xbox-live-gold-problem-z-darmowym-miesiacem-23335.html#post191389 Piszą że ten gold automatem wpada na konto. Jak to w końcu jest?

NA pewno dobrze mnie zrozumieliście? :) Chcę tak aby najpierw stworzyć konto XBL silver, a potem je tak jakby zupgredować do tego golda co się na miesiąc free dostaje.

Czy konta które założę online mogą być przypisane do jednego profilu na konsoli? bo chcę tak że teraz założę sobie takie nieoficjalne konto aby zobaczyć jakie są bajery na xbl, a potem(np 3 kwietnia)założyłbym moje oficjalne na którym miałbym tego golda 30 dni i kto wie może kiedyś fundowałbym sobie tego płatnego golda.

17. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Mozesz zrobic sobie konto na stronie xbox.com - wybierzesz czy ma byc PL cz US czy UK. Odzyskasz tag gracza na konsoli i bedziesz mógł zobaczyc jak dokładnie XBL wygląda z poziomu silver. PL rozni sie od US/UK- o tym jest masa tematów co jest dostępne na PL co UK. GOLD głównie potrzebny jest do grania po sieci. A widomo ze głównie po to sie podłącza konsolę, no i jeszcze łatki do gier i niektóre darmowe DLC, te wszystkie dodatki mozesz z konta silver.

18. phantomix

phantomix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  19. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  20. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Sory że tu pisze ale jak już o banie i lt+ to mam pytanie szukałem kiedyś ale nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi czy jeżeli mam Dasha 12611 (czyli jeden z tych które po banie odblokowują dysk po zbanowaniu ) i jak teraz się podłącze ( oczywiście znów będzie nowa aktualizacja ) to jeżeli dostane bana już na tym nowym dashu to zablokują mi instalacje na dysku tak jak to było kiedyś czy już nie blokują. Proszę o pewne odpowiedzi od kogoś kto wie Pozdrawiam

21. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    co wy na to

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014

Poleć forum