1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darnix, Wrzesień 9, 2011.

1. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie

Zacznijmy od tego iż parę dni temu byłem pewien iż dostałem bana na konsole za flasha, ale teraz mam wątpliwości mam. Flashowałem konsolę na 1.91 i chciałem założyć konto na Live. Poszedłem w tym celu do mojego kumpla z moim dyskiem i założyliśmy Live na moje konto - konto się założyło poprawnie - konto założyłem na UK tak jak mój kumpel. Sciągnałem Sky Tv (nie wiem po co ) - poszedłem z dyskiem do siebie i niespodzianka profil uszkodzony - wkurzony że wszystkie achievy poszły się pieprzyć wracam z dyskiem a tu suprise u kumpla profil działa. No i od tego momentu myślałem że konsola ma bana. Następnego dnia założyliśmy od 0 nowe konto Live które się utworzyło na wcześniej wspomnianym dysku , Live działał zagraliśmy 2 partyjki - po restarcie konsoli Profil uszkodzony wtedy myśl o banie poszła w wątpliwość. Przeryłem forum w poszukiwaniu wiadomości o banie. Zaczytałem Ban Faq i tam znalazłem że na zbanowany dysk nie da się zainstalować gry - jak się domyślacie gry DA SIĘ instalować - mógłby ktoś wyjaśnić co tu się dzieje??

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    dostales bana i konsola uszkadza profil ale na innej bedzie dzialac

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co piszesz, to nie dostałeś bana, tylko profil ci się uszkadza.
    Czemu zakładasz konto na innej konsoli?
    Skoro nie masz neta w domu, to zanieś całą konsolę do kolegi i odzyskaj u niego konto (jeśli chcesz odzyskać achievy) lub załóż nowe.
    Profile przenoszone między konsolami lubią się uszkadzać.

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To niby uszkodzenie profilu da sie spokojnie naprawic. Tutorial znajdziesz na forum

6. darnix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrobiłem u kolegi ponieważ ja mam narazie play mobilny a nie mam routera a chciałem pograć u kumpla to zrobiłem sobie profil ;p

Co do przenoszenia ja w praktycznie profilu nie przenosiłem tylko dysk przekładałem z konsoli do konsoli
    Dodam iż profil u kumpla działa u mnie nie Ale mogę wejść na Xbox Live (musze stworzyć nowy profil który po wyłączeniu i ponownym włączeniu konsoli jest uszkodzony)

7. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może twój kolega ma flagę AP25 i jego konsola psuje profile? Raz tak miałem, że poszedłem do kolegi z dyskiem a po powrocie profil uszkodzony. Gdzieś na forum jest poradnik jak naprawić taki profil.

8. darnix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Link można prosić bo nie mogę znaleźć??

Poleć forum