1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Viper321, Sierpień 23, 2012.

1. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam gram już około 1 roku na xbox live (konsola przerobiona ) jednak wtedy grałem w gry xgd 2 konsola oflagowana (zdaję sobię sprawę że przy najbliższej fali banów ja go wyłapię ) teraz zamierzam w xgd 3 lecz nie mam nagrywarki ihas i czy stosując zwykła nagrywarkę i gry nią nagrane wyłapie od razu bana ? czy zostaje tylko flaga ? i czy ten trick z mp3 na xbox live jest bezpieczny ??

z góry dziękuje wam za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Od razu to może nie ale w najbliższym czasie napewno, zalecane kupno ihasa bądź innej nagrywarki kompatybilnej z lt maxx

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    może nie masz flagi niektórzy co nie mają przerobionej konsoli mają flagę więc to nie jest nic straconego ale bez ihasa nie ma co wchodzić na live'a

1 osoba to lubi.
  5. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    okej dziękuje za odpowiedzi zdecydowałem kupić ihasa :]

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja wypalam nagrywarką w laptopie i gry działają bez problemu :distrust:

1 osoba to lubi.
  7. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Jak tak patrze na wasze wypowiedzi dawidek i ten anarkad to powinniscie byc bracmi, zawsze kazdy pisze to samo co drugi. Wrecz przeciwnie mam nagrywarke zwykla za 20 zl kupiona juz dawno nagrywa gry xgd3 ale to nie ihas oczywiscie wypala z bledem 97%. I normalnie gralem w mw3 The run w multi i nic do teraz nie mam. Wiec przestancie juz nabijac posty tylko jak chcesz cos napisac to napisz z sensem.

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    @up
    Do czasu. Nie masz kopii nagranej w 100%, więc zwiększa się szansa na wyłapanie bana.

9. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Kazdy ma rowne szanse na wylapanie bana, nie ma takiej opcji ze ktos ma mniejsza lub wieksza. Masz przerobke ? - masz bana w dalekiej badz niedalekiej przyszlosci albo juz na Ciebie czeka gdy tylko sie zalgujesz ? Kto wie. Dlatego wolalem nie wydawac na nagrywarke takiej kasy skoro tak czy siak moga mnie zbanowac a pozniej nagrywarke musialbym wyrzucic do kosza. Czyli 100-110 w plecy. Ale niestety teraz w ogole zeby grac to juz trzeba zakupic ; c

10. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli tak uważasz to graj dalej na niekompletnych kopiach, jesli nie dostałeś jeszcze bana to poprostu masz farta i tyle.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

11. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Ludzie, którzy mają niekompletnie nagraną kopię gry (czyt. Ty) mają większą szansę na wyłapanie bana.
    A tak wydasz 70zł na nagrywarkę, i nie musisz się martwić czy gra się zainstaluje, czy coś innego, a kopie nagrywają się w 100%

Poleć forum