1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

banalne, lecz nurtujące mnie pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Peszek, Listopad 26, 2010.

1. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Cześć, od kilku dni nurtuje mnie jedno, nawet głupie pytanie. Otóż - gdy podłączam Xklocka do telewizora, i załączam go - nie włączając telewizora, coś może się stać? Tak, wiem - przygłupie pytanie, lecz chcę aby konsola miała jak największą żywotność, i chcę zapobiec wszelkiego rodzaju "wspomagania" w niszczeniu się konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    masz rację. głupie pytanie. A CO SIĘ MOŻE STAĆ???

dla żywotności konsoli nie ma znaczenia czy odbiornik TV jest włączony czy nie. ważne jest samo włączenie konsoli.
    nawet w opcjach masz że konsola może sobie pobierać treści z sieci przy wyłaczonym TV (jak pobierze to się sama wyłaczy).

4. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    raczej nic sie nie stanie konsola dalej bedzie wysylac sygnal do tv ale ten jej nie odbierze ot i cala historia, a jezeli zalezy ci na zywotnosci konsoli to najlepiej jej nie wlaczac ;)

5. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Dobra, dzięki :p

Wczytywanie...

Poleć forum