1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Banalne? Pytania.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CiasteczkowyPotwor, Czerwiec 30, 2012.

1. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć wszystkim . Dzisiaj zakupiłem swojego pierwszego xboxa 360 i mam parę , a dokładnie dwa pytania co do niego. Prawdopobonie dla was są to pytania banalne , ale ja niestety jestem dopiero początkowym konsolowcem i nie za bardzo znam się w tej dziedzinie , dlatego korzystam z tego świetnego forum.

1. Nowy Xbox 360 Slim kupiony parę godzin temu pochodził jakieś 1h-2h (?) ( nie znam dokładnego czasu jego działania ) i był bardzo ciepły. Czy to normalne? Dodam , że nie grałem na nim w żadną grę tylko było włączone menu kiedy ja najzwyczajniej w świecie jadłem obiad. Bardzo mnie to zmartwiło.

2. Drugie pytanie pewnie jest proste, no ale ja niestety tego nie potrafię zrobić . Jak zainstalować grę na dysk? Mój egzemplarz posiada 250GB dysku , jednak gdy wkładam płytę z grą od razu się uruchamia i nie widzę nigdzie opcji aby przerzucić ją na dysk. ( dokładnie są to przygody z Kinectem , które dostałem razem w zestawie - standardowo ).

Mam nadzieję, że mi pomożecie i przymkniecie oko na te standardowe rzeczy oraz wybaczycie mi moją niewiedzę.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. To normalne
    2. Wkładasz grę do napędu, gdy jesteś w dashu (menu główne Xboxa 360) naciskasz "X" i tam masz opcję zainstaluj :)

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    normalne

najpierw x (informacje o grze) potem instaluj grę

5. CiasteczkowyPotwor

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak dostać się do głównego menu ? Ponieważ , gdy włączam konsolę to pojawia mi się dosyć specyficzne menu inne niż takie, które widziałem u kolegi i gdy po włożeniu płyty naciskam X nic się nie dzieje.

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    bo kolega ma moze innego dashboarda i dlatego jest inaczej

7. CiasteczkowyPotwor

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ehh... No ale jak na złość kiedy wkładam płytę i naciskam X na padzie to nic kompletnie się nie dzieje tylko uruchamia się gra i ten denerwujący poradnik co zrobić , żeby grać z Kinect i co najgorsze aby wyłączyć tą grę trzeba wyjąć płytę , ponieważ w menu nigdzie nie ma opcji Exit...-.-

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Środkowy przycisk na padzie (ten w kształcie X'a ze świecącymi diodami...), potem A i potwierdzasz...
    Tak poza tym, to masz ustawiony ''autostart'' gier.

9. CiasteczkowyPotwor

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Okej udało się. Uspokoiliście mnie z tym , że taki ciepły xbox to nic dziwnego i mam nadzieję , że nic mu nie zaszkodzi. Bardzo dziękuję za pomoc i to , że powstrzymaliście się od śmiechu.

Pozdrawiam.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    jak by coś sę działo to masz 2 lata gwarancji :) ale Slim jest bezawaryjny więc możesz być spokojny i grać bez obaw. Niech Ci służy jak najdłużej.

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum