1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Banalny problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaxiorQ, Sierpień 18, 2013.

1. MaxiorQ

MaxiorQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Witam, chciałem nagrać grę a wyskoczyło mi takie coś: screenSHU - The fastest screen capture ever.

Co mam kliknąć? Nagrałem już paręnaście gier, ale nigdy nie wyświetliło mi takiego komunikatu. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Taki problem się pojawia ponieważ nie nagrywasz nagrywarką iHas. Poprzednie gry zapewne były w formacie XGD2, natomiast ta to XGD3 - stąd ten błąd.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrywarka ihas? To gra xgd3 potrzebujesz nagrywarkę która wypali obraz ponad płytę

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. MaxiorQ

MaxiorQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Nagrywarka to nie ihas. Nagrałem tą nagrywarką około 10 gier XGD3, więc nie wiem dlaczego tutaj będzie problem...
    Czasami jak była gra z obrazem 'ponad płytę' to program się pytał i zawsze klikałem "Truncate", nie wiem dlaczego tutaj nie ma takiej opcji...

EDIT: Kliknąłem 'NIE' i... spytał o "Truncate" :D Nie wiem dlaczego mnie o to pytał, dziwne. Za pierwszym podejściem nacisnąłem "TAK" i płyta powędrowała do kosza ;_;

Wczytywanie...

Poleć forum