1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BAND HERO vs BAND WARRIORS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koral32PL, Listopad 21, 2011.

1. Koral32PL

Koral32PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Witam , czy mógłby ktoś mi napisać czym różnią się oba zestawy?? oraz który jest lepszy??, i czy wszystkie gry chodzą na oba zestawy??

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    BAND HERO to zestaw popowych kawałków miałem tylko demo według mnie kicz w ogóle nie było czuć ze się gra na gitarze przynajmniej te kawałki w wersji demonstracyjnej BAND WARRIORS pewnie chodzi ci o Warriors of Rock dobra cześć o ile lubisz taka muzykę najlepiej sprawdź listę kawałku co do kompatybilności ja mam tylko gitarę i działa ze wszystkimi guitar hero i rock band http://musicgaming.pl/img/articles/200912/005192-02.jpg

4. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Bardzo lubie rocka, i właśnie chodzi mi o bardziej rockowe utwory , a jest jeszcze ponoć zestaw ROCK BAND ? a czy on jest dobry?? i czym wg się różnią te zestawy?? inne gitary czy jak??

np. zauważyłem też że w rock band jest gitara basowa do zakupienia, i czy jest np. lepsza od tych przyciskowych??

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    gitara basowa do rock band różnie się tym ze mozesz uderzać w "strunę" dwoma palcami jak na prawdziwym basie, jeśli chodzi o perkusję najlepiej kupić tą od BAND HERO (nie rock band), jest wytrzymalsza, mam ją można tłuc aż miło, ale gra BAND HERO- to jak ktoś wyżej napisał więcej popu niż rocka (za to łatwe achievementy), najlepsze jest guitar hero warriors of rock, bo ma konkretne utwory, ale jak masz dostęp do live i kasę na punkty M$ to kup rock band, bo jest MASA utworó do sciągnięcia, a guitar hero już podobno kolejne nie powstanie.

konkretniej- perkusja BAND HERO
    płyta z grą: guitar Hero WArriors of Rock, lub Rock Band (nie BAND HERO)

6. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    A czy gitara z guitar hero i perkusja z band hero beda ze soba kompatybilne w grach??

i czy perkusja z Guitar Hero World Tour a z HERO BAND bardzo się różni czy poprostu tym co widać czyli są połówki talerzy??

???

7. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  8. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Ale jak kupie sobie perkusje z hero band a gitare jakas np z rock band to czy beda ze soba kompatybilne??

9. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
  10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze raz napiszesz post pod postem, zamiast użyć opcji edytuj to dostaniesz następne ostrzeżenie.

11. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
Wczytywanie...

Poleć forum