1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Banjo Kazooie Nuts And Bolts

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jakub1989, Grudzień 26, 2008.

1. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Niby taka prosta gra a natknąłem się na dwa problemy i to już w pierwszym świecie :sad:

Jak wykonać zadanie gdzie jeden kolo chce aby mu przynieść gaz do "kuchenki" coś o bagnie mówi ale nie wiem o co dokładnie chodzi.

Drugi problem jest następujący mam znaleźć jakiś instrument kolesiowi który stoi niedaleko miejsca gdzie braliśmy zadania za pierwszy puzelek.
    Mówi ,że zgubił go w zaroślach koło farmy tylko gdzie dokładnie ??

Qurcze trochę się odzwyczaiłem od platformówek i nie mogę sobie dać rady :roll:

Szkoda ,że nie ma do gry żadnej solucji :twisted:

Wczytywanie...

Poleć forum