1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Banowanie Konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ciechan, Grudzień 27, 2009.

1. Ciechan

Ciechan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam przerobioną konsole Xbox 360 premium i nie które gry przerabiam z Wave 4 na Wave 3 i mam takie pytanie czy jeżeli się podłącze do Live to dostane Bana bo chcę pobrać postacie do WWE SvR 2010.
    I drugie pytanie czy moge jakoś pobrac nowe postacie do WWE SvR 2010 nie podłączając sie do Live

2. Lotnik421 Xbox One

3. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Ryzyko po przeróbce jest zawsze spróbuj może ci się uda mi niestety nie udało się. Możesz je pobrać tylko przez Xbox live.

4. jachos91

jachos91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mam inne pytanie. mam ixtreme 1.6 i pykam sobie w gier z wave 4 przerobine na wave3, gdy pojawi sie ixtreme LT mam zamiar podłączyc xbox-a do live (wczesniej niebyla podlanczana). domyślam sie że xbox ma jakis rejestr gdzie jest zapisywane jaka gierka byla odpalana na jakim wave (np. modern ware 2 - wave 3 = ban). Czy jest jakis sposób by wyczyscic tą "historie"? (przeinstalowanie systemu, NAND itp). Proszę o pomoc ;)

5. 1904

1904 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braeslau ;)
    mi wczoraj udało się pobrać kodeki bez bana ( ix1.5) :) więc jakąś tam szansę masz

6. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    mod za takie tematy powinien odrazu dawac bana codziennie 1 i tan sam temat ludzie opanujcie sie uzyjcie opcji szukaj (sry za oftop) a to czy dostaniejsz bana to nikt nie wie

7. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    W xboxie nie ma takiego rejestru. Aktualnie Microsoft wybiera konsole do banowania na podstawie opóźnień na linii konsola->napęd, które spowodowane są wgraniem nieoficjalnego firmware. Sprawdzenie takie następuje tyko podczas logowania się do Live, więc jeśli nie podłączałeś swojej konsoli do Live, to lepiej się wstrzymaj aż do wydania LT.

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ban faq

Wczytywanie...

Poleć forum