1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Banowanie (spór)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Geezomg, Luty 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Geezomg

Geezomg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Dziś w szkole, rozmowa zeszła na temat banowania x360. I doszło do pewnego zakładu.

Otóż mój kolega twierdzi, że osoba która będzie miała przerobioną konsolę oraz będzie grala na oryginalnych kopiach gier zostanie zbanowana odrazu na xbox live.

Ja natomiast twierdze, że to nie ma wpływu jeżeli jest przerobiona np na ixtream oraz gra się na grach które są po premierze, z patchem stealth.

Który z nas ma rację?

Mam paru kolegów co grają na oryginalnych kopiach już dobre 2 lata i bana nie widzieli. Więc niech ktoś dobrze obcykany napisze werdykt ;):confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Co to jest ta oryginalna kopia ?

Co do samego sporu to nik nie wie za co m$ banuje czy za kopie czy za fw napędu. Jedno jst pewne "odrazu" bana nie dostanie gdyż są wręczane falami.

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    dzieciaczku..zajmijcie sie z kolegami nauka a nie pierdolami........a tak na MARGINESIE to dostaniesz warna za zakladanie GLUPICH tematow..juz go zglosilem do admina......bo takich tematow odnosnie bana bylo cala masa...wystarczy ruszyc glowa i uzyc opcji SZUKAJ....czy to takie ciezkie??????????????????

5. Geezomg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oryginalna kopia , to oczywiscie kopia gry która powinnismy miec w domu.

Po polskiemu pirat ;d

Edit: Drogi dzieciaczku nie zakładalbym nowego topicu gdybym szukał informacji dla siebie, tu chodzi o udowodnienie racji a jak widac nie pomagasz...

Edit2: http://x360iso.org/problemy/3666-przerobiona-konsola-w-necie.html w sumie tutaj się wszystko wyjaśnia więc sry za zrobienie burdelu ;)

6. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    naucz sie cytowac ...a jak juz tak bardzo chcesz to mozesz mi mowic PAN bo mam 29 lat wiec dzieli nas zapewne sporaaaaaaaaa przepasc wiekowa Dzieciaczku:)....nie wazne czy spor czy nie...temat zgloszony do admina

7. Geezomg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce robic dalszego burdelu, ale odpowie primo Drogi dzieciaczku to miała byc sarkastyczna odpowiedz na twoje dzieciaczku, jezeli nie bedziesz wiedzial co to sarkazm polecam pana google.pl
    secudno możesz napisac nawet ze masz 100 lat bo szczerze to mnie gówno obchodzi, w koncu w erze internetu można byc kazdym ;)

10 lat w sumie to spora różnica, nie mniej jednak ciesze się ze ludzie w tak podeszlym wieku dalej czerpia radosc z grania :D

PS. Jezeli uwazasz ze obawiam sie dostania warna czy tez bana na forum to wiedz ze tez to ma gdzie (bez obrazy dla tego forum, userów, oraz administracji)

8. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy

Rozwaliło mnie to orginalna kopia to orginał jak wiecie wszystkie gry które kupujemy to orginalne kopie np GTA IV orginalna kopia a orginał mają panowie z Rockstar.

9. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze jakies problemy?
    Wszystko jest na forum.

Wczytywanie...