1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bany i flagi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez decklen, Kwiecień 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. decklen

decklen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie jak sprawdzić czy dana konsola posiada jakieś flagi lub bany.
    mam dash 1599 i lt 2.0 konsola gruba na jasperze
    z góry dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ban jak się nie łączy z xbox live z flagą gorzej sprawdzić.

4. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  6. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W kilku procentach masz rację. Program nie daje w 100% pewności czy mamy flagę, ale lepiej sprawdzić tym programem niż później żałować, że się tego nie sprawdziło.

PS. Dla tych którzy nie wiedzą (bywają tutaj tacy).
    X360 oflagowany - czeka na bana :concern:

Pozdrawiam lakiluk2424.

7. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Sprawdzalem kilka konsoli ktore na 100 % mialy flaga i ten program dzialal.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Gio

8. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Mylisz się połowa tego forum ma flagi i gra przez internet, dlaczego? A no dlatego, że ludzie którzy nie posiadali przeróbki dostawali flagi a zaraz potem bany, poskarżyli się i wszyło to piratom na dobre :D

EDIT Teraz najszybciej można dostać bana za lewe konta...

9. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Nie do konca... bany rozdawane sa przy fali. Czyli dostaja bana wszystkie oflagowane konsole w jednym czasie. Nie slyszalem ostatnio o zadnej fali...

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Gio

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja nie wierze w zadne flagi bo jeszcze nikt tego nie udowodnil... banow nie bylo od dawna bo microsoft by duzo stracil na tym i pewnie zrozumieli ze nie ma sensu, a ten program to sciema bo pokazywal ze ma flage u dwoch moich kolegow ktorzy mieli od nowosci nie przerobione konsole, a ja co mam przerobiona i podlaczona do neta pokazywalo ze czysta

11. lakiluk2424

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie chcesz to nie wierz, tylko później nie zakładajcie żenujących tematów "mam bana, czy moge grać na LIVE ??" tego typu. Co do flag są one na pewno, tylko trzeba pomyśleć jak to sprawdzić.

Każdy program, każde słowo ma odrobinę prawdy -->> Program nie jest w 100% wiarygodny. Lepiej wierzyć w ten program, przecież nie robili go amatorzy, a wątpiłbym w twoje znajomości z inf, żebyś wgl jakiś program wymyślił, więc doceń pracę, a swoje bezcenne komentarze zachowaj do siebie.

Jeżeli sądzisz, że się mylę, to przeczytaj jeszcze raz wyżej mój komentarz, zanim cokolwiek napiszesz. Ja opisywałem program i co do niego mam rację.

"X360 oflagowany - czeka na bana" -->> Tutaj także całkowita prawda, jeżeli nie wiesz co to znaczy, że Xbox jest oflagowany to poszukaj u wujka google. Sądzę, że znajdziesz na to odpowiedź.

Co do słów, które napisałeś: "Mylisz się połowa tego forum ma flagi i gra przez internet, dlaczego" ->> Odpowiem na twoje wypociny. Tak myślę, że ponad 50% ma tutaj przerobionego X360, i bardzo dużo osób ma wgrany LT 3.0, więc jak myślisz opłaca się kupować oryginalne gry i nie przerabiać X360, czy wgrać LT 3.0 ściągać gry i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy ?? Logiczne, że każdy wybierze tą 2 opcje. Ludzie grają na LIVE, bo "mądrzy ludzie, którzy znają się na rzeczy, wymyślili takie coś jak LT 3.0, więcej o tym w dziale LT -->> na który ciebie zapraszam, abyś się z nim zapoznał.

PS. Dla ciebie kieruję te same słowa "swoje bezcenne komentarze zachowaj do siebie".

Pozdrawiam lakiluk2424.

12. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Hmmm Nie chce mi się z tobą pisać bo widzę, że jesteś osobą która lubi wywyższać się przez kabel (pospolite u "polaczków"), ale ok, odpowiem. W wcześniejszej wypowiedzi odniosłem się tylko do tego zdania "X360 oflagowany - czeka na bana". Chodziło mi o to, że fali banów już od dawna nie było, a sama flaga już teraz nic nie znaczy!!! Pewnie już nigdy M$ nie puści kolejne fali ponieważ było by to dla nich strasznie nie opłacalne chyba wiesz dlaczego $. Ciągniecie dalej tego tematu nie ma sensu. I tak zresztą temat powinien trafić do kosza bo było już dużo na ten temat.

PS. Wyrażałem jakieś negatywne opinie na temat jakiegokolwiek programu?

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trochę bawią mnie te twoje teorie ale powiem tylko że konsola MS istnieje głównie dzięki deweloperom. Bez gier nie byłoby ani klientów ani konsoli więc pisząc o takim postępowaniu MS piszesz bzdury. MS musi przekonywać takimi zagraniami deweloperów że walczy o ich pieniądze. To że MS straciłby dużo na goldzie piratów jest tutaj akurat mało istotne. Myslisz że ktokolwiek by wydał grę gdyby MS powiedział "piraćcie do woli" ?

14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    to co MS podaje do informacji mediom i deweloperom, a to co faktycznie robią 2 dwa różne tematy ;-)

Jak w Polskim rządzie. Nie ma co dyskutować tylko obserwować scene Xbox360 a wnioski same się nasuną.

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Proszę cię, licza sie fakty a nie twoje przemyslenia i to marne...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

16. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgoda ale pisanie że ms już nie będzie banował to czysta głupota bo tego nikt nie wie :) W końcu chyba każdy się zgodzi że ostatnie poczynania MS były dość podejrzane jakby szykowali się do czegoś większego :)

17. lakiluk2424

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja myślę, że nie ma sensu pisanie typu co będzie kiedyś, bo tego nikt nie wie. O MS to tylko wasze zdania, każdy ma zupełnie inne, więc nie warto zaczynać nowego tematu, lepiej wyrazić opinie na ten temat, czyli: "Bany i flagi".

Dużo tutaj dyskutowania, ale 70% komentarzy jest zbędnych. Było o tym wiele na forum, tutaj się zgodze, więc wystarczy poszukać i poczytać.

PS. Zamknijcie już ten "spam - temat", powoli służy do nabijania postów.

Pozdrawiam lakiluk2424.

18. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum