1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bany za gry no-jtag

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Marszal95, Sierpień 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Wiadomość nie jest co prawda najświeższa bo wiadomo to już od 4 dni (dlatego nie pisze tego w dziale AKTUALNOŚCI) ale dopiero dzisiaj przeczytałem na xbox360iso żę gdy będzie fala banów to dosięgnie ona nie tylko przerobione konsole ale i też te na których były odpalane gry no-jtag. Nie wiem ile w tym prawdy jednak temat istnieje i już jest 51 stron wypowiadających się na ten temat ludzi. Link do tematu: XBOX360 ISO
    PS
    Na ostatnim poście jest wszystko wyjaśnione, po angielsku ale ja mniej więcej to streściłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sory za glupie pytanie ale co to jest no-jtag?????

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Zenujaca jest sytuacja, ze dostajecie bany (mowa o osobach bez przerobki) za non-jtag, a osoby z przerobionymi konsolami nie...

5. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ej co to jest ten no-jtag??? bo kurcze mam nie przerobiona nowa konsole a le teraz juz calkowicie nie wiem za co mozna dostac bana?

6. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Up@

Działa to na zasadzie cyfrowej sprzedaży gier. Np. ktoś udostępnia profil Live z grą, ty ją pobierasz na np. pendrivera i kopiujesz do konsoli. Odpala się gry 2 padami a arcade i dlc można jednym. Musisz mieć nie zbanowaną konsole i podłączoną do live.

7. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha a jak ktos kupowal konto z punktami MSP ? za to tez moze dostac bana?

8. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nic nie wiadomo. Na razie nie ma fali banów za to, ale nie wiadomo co M$ szykuje.

9. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    I te ''51 stron'' pewnie zawiera takie ''treściwe'' info, jak u nas... :p
    W stylu:
    ''A co to jest non-jtag??'' (Patrz kilka postów wyżej...)
    Albo : ''To za co można bana dostać??'' :D

Narazie widzę wszędzie same spekulacje.
    Fale banów nigdy nie były zapowiedziane i nie będą.
    Także bez sensu jest teraz zgadywanie za co będą banować i kogo...

10. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kur...a a ja pierwszy raz w zyciu kupilem konto z punktami msp !!!! i teraz moge dostac bana :(

11. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    @up i właśnie o to !veins-owi chodzi. Nie czytasz ze zrozumieniem.

12. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    naughtydog Co?! gościu wiesz co Ty w ogóle mówisz? Piractwo to piractwo czy kupujesz lewe punkty czy grasz na non jtagu czy masz przerobioną konsolę. Dlaczego pirat grający na kopii ma dostać bana a ten co gra na jnontagu nie? W końcu i ten i ten kradnie. Tak samo z punktami i tymi lewymi kontami. Dla mnie to też jest oszustwo bo nie dostajesz kodu jako kodu tylko konto z kradzionych kart. Tylko dla mnie największym frajerem jest ten który dostanie bana za lewe punkty bo jest to też nielegalny proceder a kase wykłada. Tak więc sprawiedliwości stało się zadość.

13. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Ty najwyrazniej nie wiesz co to piractwo... udostepnianie profilu z gra nie jest piractwem bo tak mozna, problem lezy w tym, ze no-jtag to udostepnianie na duzo skale i to zabolalo M$. Ja moge dac Tobie swoje konto, zebys tak gral i zadnego bana nie dostaniesz. Punkty na kontach Free nie wiesz skad pochodza, no chyba, ze sam je produkujesz/tworzysz. M$ pieniadze za to dostaje bo karty sa ubezpieczone. Jedynie co moga zrobic to blokowac te lewe konta. Do tych rzeczy nie trzeba nic modyfikowac w konsoli. Zmiana firmware'u to inna bajka o ogromnej skali i M$ nic z tym nie robi. Tu chodzi tylko o skale i co firma robi w tym kierunku.

14. lubieplacki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dobrze ale jeżeli nie zakupisz oryginału a posiadasz kopie tak jak w przypadku nonjtag masz profil ale nie zakupiłeś tej gry tylko skorzystałeś z konta to jest to piractwo przynajmniej w świetle naszego prawa. Kopie można posiadać w momencie kiedy posiadamy oryginał a i prawo 24h jest prawem nad wyrost bo pokrycia w kodeksie tego nie ma : ) Tylko faktycznie teraz jak się tak nad tym zastanawiam to ciężej udowodnić nonjtag niż posiadanie kopii.

15. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    M$ wpadl we wlasna pulapke. Sami dali taka mozliwosc, ze mozna na dwa pady osmieszyc system.

16. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a czy ktos mogl by mi na PW napoisac jak to sie robi z tymi 2 padami?

17. lubieplacki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jednak nie zmienia to faktu że jest to w takim samym stopniu piractwo jak przeróbka konsoli.

18. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Kazda forma pozyskania w nieuczciwy sposob mediow jest piractwem. Tylko jezeli gracz dostaje taka mozliwosc, bez zbednych nakladow to wina lezy u producenta. W mysl teorii, mozliwosc odpalenia gry/dodatku na 5 konsolach w przypadku PS3 tez jest piractwem. Ludzie robiacy "zrzute" na gre w pieciu sa piratami :) Dla branzy gier rynek wtorny jest piractwem. Wypozyczanie/pozyczanie gier niczym sie nie rozni od non-jtag, wiec... i tutaj niespodzianka... tez jest piractwem :p

19. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nie zgodzę się co do PSN i rynku wtórnego, gdyż (jak sam zanaczyłeś) piractwem jest pozyskiwanie w nieuczciwy sposób, zaś wymienione przez ciebie metody są w pełni legalne i (jak także sam zanaczyłeś) albo uregulowane prawnie albo udostępnione przez producenta.

20. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja nie napisalem, ze ja tak mysle tylko, ze jest to tak postrzegane przez producentow. To takie rozwiniecie mysli, ze piractwo to piractwo. Efekt ostateczny rynku wtornego jest identyczny jak gier non-jtag... producent nie zarabia. Wszystko jest wrzucane do jednego worka o nazwie piracwo. A z PSN nie jest to legalne poniewaz jednoczesnie mozna uzywac dodatkow na jednej konsoli. Opcja z dodatkowymi konsolami jest taka jak z przenoszeniem licencji na klocku (w razie "W", a nie "zrzutki"). Sony/M$ daje jakies mozliwosci manipulacji, wiec nie rozumiem o co pozniej szumia.

21. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Znów posypie się pełno banów i znów będzie lament i znów co "lepsi" banów nie dostaną bo zawsze troche sie ludzi uchowa
    Co do non-jtag to zwykłe piractwo. bo na jednej kopii i jednym profilu może grać 1000 osób.
    Konta z msp o ile są nielegalnie tworzone to już gry na nich nie są piratami.
    Płace za jedno konto z daną grą/ pkt i otrzymuje to konto. Tylo ja moge z niego korzystać online i tyle.
    Fakt, że pkt pochodzą z niezbyt legalnych źródeł to już inna bajka. Na dobrą sprawę jeżeli Microsoft jest partnerem allegro i proceder z kontami puszcza mimo chodem to znaczy, że ma to w nosie i w sumie im to na rękę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum