Bany za kody Trial

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma żadnych banów za te kody gram 3tyg na nich już i nic się stało. Poleciały by bany na wszystkie konta poza US co jest nie realne za używanie tych kodów. Jak kod nie jest na dany region poprostu nie działa i już.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie jak mówisz bo to że pisze przy aktywacji frito lay US to nie znaczy że jest na region US tylko że Amerykański oddział Fritolay Organizuje promocje.
Jakby kody były na us to by poprostu nie działały. Ale zarówno triale jak i goldy są region free zawsze. Tylko waluta czy msp jest z ograniczeniami regionalnymi, wtedy jednak jest odpowiednie ostrzeżenie.
 
Ostatnia edycja:

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
popieram Wasze zdanie ja też gram na tych kodach od tygodnia i nic się nie dzieje
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się wydaje że kolega marek121212 rozpuscil tylko plotkę. Sądzę tak dlatego ze:
1. Kiedy napisał ze kody do wydalenia a ktoś to mi oddaj nie chciał oddać.
2. Ktoś poprosił o jakieś zdjęcie czy dowód nie dał.
3. Sam handluje kodami na 48h.
 

raven114

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje że kolega marek121212 rozpuscil tylko plotkę. Sądzę tak dlatego ze:
1. Kiedy napisał ze kody do wydalenia a ktoś to mi oddaj nie chciał oddać.
2. Ktoś poprosił o jakieś zdjęcie czy dowód nie dał.
3. Sam handluje kodami na 48h.
sama prawda, piwo sie należy
 

emios123

Użytkownik
Użytkownik
A ja pozwolę sobie załączyć coś takiego. Rozmawiałem dzisiaj na Live Chacie z Supportem Microsoftu w sprawie tych kodów. W skrócie jeżeli można dokonać "Redeam" w naszym regionie z kodów MOŻNA korzystać. Tak samo jeżeli podczas aktywacji kodów poprzez xbox.com nie pojawia się informacja o dacie ważności kody działają zawsze o ile nie zostaną od górnie wyłączone. Więc mogą działać do końca lutego mogą i działać aż do przyszłego roku pod warunkiem że ich nie wyłączą. Same z siebie nie wygasną. Załączam kopię rozmowy w formacie .PDF

Posiadam małą ilość kodów dlatego ze względu bezpieczeństwa na kopii rozmowy zacenzurowałem kody które były weryfikowane przez Support

Mam nadzieje że pomogłem i rozsiałem wątpliwości.
 

Attachments

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
czyli tak jak napisałem w poście #22
 

Zuri90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Będzie jeszcze jakaś szansa na takie darmowe kody ? Jakaś inna promocja ? :p
Nie byłem w temacie :p a od jutra będę szczęśliwym posiadaczem X1 :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zapytaj wróżbity Macieja, tutaj szklanej kuli nikt nie ma.
zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom