1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bany

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Scudetto, Sierpień 3, 2010.

1. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam zamiar przerobic moja nowa konsolke na Ixtreme Lt1.1 i z tym wiaze sie moje pytanie odnosnie banow.Czy bana mozna dostac tylko za granie(w multi) na Live,czy np jak bede chcial pobrca aktualizacje skladow do Fify czy jakiegos patcha do gry to tez bedzie ban??
    Wiem ze Ixtreme 11.Lt jest jak narazie niewykrywalny,ale zapewne do czasu,wiec mozna to nazwac takim pytaniem na przyszlosc:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    podczas grania. za samo uzywanie marketplace i za pobieranie aktualizacji zarowno do Dashboardu jak i do gier nie dostaniesz bana.

Wczytywanie...

Poleć forum