1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

barak miejsca na płycie gdy nagrywałem grę ale gra działa jakoś

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Daniel Balawender, Marzec 1, 2014.

1. Daniel Balawender

Daniel Balawender Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroclaw, Poland, Poland
    witam kupiłem płyte 8.5GB verbatim i gdzy nagrywałem nfs mw2 to jak było 98% wyskoczyło brak miejsca na płycie zdarza się tak ? gra chodzi narzie bez błednie

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    xgd3, nie nagrasz na hdd... potrzebna nagrywarka z lt maxxx (np. liteon ihas 124b )

4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    sprawdź czy masz kompatybilną nagrywarkę z payload tool i poczytaj trochę o tym programie może akurat wypalisz u siebie xgd3 do końca

Wczytywanie...

Poleć forum