1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo duży problem z grafiką i obrazem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DexterMorgan, Październik 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DexterMorgan

DexterMorgan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Abstra***ąc od tego wszystkiego co pisałem wczeniej. Chodzi mi o coś innego. Mam Xboxa 360 Slim 4 GB kiedyś miałem elite. Ok sprzet fajny wszytsko ok ale zamiast cieszyć sie grami to ciągle sie wku****iam o jakośc obrazu. Mam telewizor LG 29 cali z tą taką **** stary dosyć i mam 21 calowy sanyo również bardzo wiekowy. Na zadnym z nich nie moge sie cieszyć grami. Grafika jak grafika nie wymagałem od tych TV cudów, natomiast w grze np GTA4 w nocy jest tak ciemno ze nic nie widać, nie widze nawet telefonu Niko nie mowiac juz o ulicach itp, nie da sie grać. W dzień natomiast słońce tak swieci ze po 5 minutach gry bolą oczy od jasności. Zmieniałem w ustawieniach kontrast itp ale to nic nie daje jakość i tak jest do kitu. Druga gra np FIFA 12 czy jaka kolwiek inna, jakość meczu ok da sie zagrać, ale jak już robie kariere to literki są tak małe rozmazane, zlewaja sie ze nie widze dat, nie moge robic transferów bo nie widze liczb, cen, nazwisk, podobnie jest z literami w kazdej grze np jeszcze w batelfildzie 3, nawet nie widze co mam wcisnac gdyby nie kolor przycisku. Nie ma szans dostrzec ;iterki na klawiszu z ekranu ani zadnych napisów itp. Tak jest w każdej grze. Odbiera mi to całą radość z grania. Oczywiście kontury grafiki ludzi itp tez sa do ****. To w fifie 07 na PC są lepsze. I z racji ze nie mam mnóstwa dukatów postanowiłem podłączyć xboxa pod minitor również CTR dosyć stary ale z nadzieją ze może nie sama w sobie grafika ale chodziać te cienie, dzień, noc i litery teskty bedą widoczne i da się grać. Ze bedzie jak w gampleyach na YT bo tam widze wszystko normalnie i tak bym chciał u siebie. w każdej grze którą mam a gra sie w nocy nic nie widać nie wiadomo gdzie isc itp. Jak ogladam jakis filkmiki z YT to marzy mi sie chociaz połowa tej grafiki która tam mają ludzie. Powiedzcie mi co powinienem zrobić. i czemu w ogóle tak jest du **** na tych moich tv, bo ja rozumiem że teraz są inne technologie HD, HDMI itp ale jak wychodził xbox to jeszcze nie kazdy miał taki TV a jakoś w te gry grali i podejrzewam ze mieli inna jakośc obrazu. W czym lezy problem u mnie? czy da się coś wykrzesać z moich TV? No a jesli nie ( prosiłbym o wytłumaczenie dlaczego) to czy jak juz sie podłącze do monitora ( już wiem jakich kabli potrzebuje), to ta grafika, albo chociaż wyrazistość liter bedzie lepsza. Inaczej, czy bede w stanie je przeczytać, bo teraz się nie da za grosz nic. Zabiera mi to całą frajde z gry. Juz nawet myslałem nad sprzedaża Xboxa ale mimo wszystko mi szkoda. Czekam na odpowiedzi i z góry dzieki! Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem w czym lezy problem ale co do gta 4; ta gra chyba juz tak ma. Gralem na lcd polaczonym kablem hdmi z konsola i tez bylo bardzo ciemno. Podkrecenie paska jasnosci i kontrastu niewiele pomagalo, wtedy byly widoczne piksele na ciemnych tlach. Taki urok juz chyba tej gry.

4. DexterMorgan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak być może gta 4 tak ma, z tym że ja tak mam w wiekszości gier. Jaki już mówiłem, fify, battlfield, CoD itp tid. Pozatym odnoszac sie do gta 4 . ogladałem na YT gameplaye i grafika była normalna, ok ciemna ale normalna, było wszystko widać. U mnie w kazdej grze jest tak samo, jak jest ciemno to nie widac nic. Ale i tak bardziej wkurzaja mnie te napisay wszystkie których nie widać bo lubie pograc sobie w fife, zrobic kareiere i nie moge bo nie ma to wiekszego sensu .

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wina jest po stronie tv, i raczej nic z tym nie zrobisz bo oprocz eurozlacza zadnych innych gniazd w tych telewizorach nie ma, akurat kiedy xboxy wychodzily bylo juz pelno telewizorow plazmowych i LCD i nie mam tu na mysli Polski tylko inne kraje wiec jezeli regulacja kontrastu w tv i xboxie nic nie da to tylko wymiana sprzetu ratuje Cie

6. DexterMorgan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a co z tym monitorem crt? i czy naprawde nie da sie nic zrobić? Ten obraz na TV kineskopowych jest az tak zły u wszystkich co u mnie? PS u mnie nawet dash jest niewyraźny . Jeszcze jedno, w grach na ps2 z mojego tv , głównie w fife, było tak samo odnosnie liter.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro na ps2 bylo tak samo to juz masz odpowiedz ze to wina tv, na monitorze wiekszej jakosci tez nie dostaniesz i potrzebujesz kabla VGA do xboxa i zapewne zlaczki VGA-VGA aby podlaczyc ten kabel z xboxa z kablem z monitora, no chyba ze masz w monitorze jakies gniazda

8. DexterMorgan

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie mam w monitorze innch gniazd ale słyszałem ze na monitorze miałbym dużo lepszą jakosc nawet na ctr niż na telewizorze kineskopowym, ale nie wiem ile w tym prawdy, nie wiem czy warto inwestowac pieniadze w te wszystkie kable i przejsciówki.

9. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak kupiłem Xboxa, też nie miałem jeszcze dobrego TV..miałem jeden 29 calowy i jeden 15 calowy telewizorek..na tym 29' nie dało się przeczytać żadnego napisu, tak samo jak u Ciebie, grało się niemiłosiernie ciężko, na tym 15' coś dało się przeczytać ale były to strasznie małe napisy..Podłączenie do monitora da Ci podobny efekt co u mnie do małego TV, jednak nie polecam..nie przynosi przyjemnosci taka gra..Jedyne co sensownego możesz zrobić to zaoszczędzić i kupić TV..W tych czasach telewizory nie markowe nie są drogie, a gra się na nich o niebo lepiej..Nie marnowałbym kasy na kable, przejściówki i tego typu rzeczy..

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Info Zmiana TV lub musisz się męczyć, było już o tym na forum.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum