1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo dziwny Chip

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Karol Tkaczyk, Grudzień 29, 2012.

1. Karol Tkaczyk

Karol Tkaczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno nabyłem od znajomego xboxa w bardzo okazyjnej cenie ze szwankującym napędem. Konsola przerobiona evolution x ale sprzedający nie wiedział czy ma zamontowany chip. Wnioskując z jego wypowiedzi że dysk jest "chyba" większy stwierdziłem że chip raczej musi mieć. Ale przy rozkręcaniu konsoli spotkało mnie niemałe zdziwienie. Chip jest zamontowany ale w jaki sposób. Jest to chyba alladyn ale bez płytki (!), zamontowany po bardzo po polsku na tzw "druty". Zamieszczam zdjęcie, niech się wypowiedzą trochę bardziej doświadczenie ode mnie. Przepraszam za jakość ale to wszystko co może zaoferować mój telefon. =http://imageshack.us/photo/my-imag...]ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Bardzo dziwny Chip

Cheapmod tak zwany. Nic nadzwyczajnego.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Karol Tkaczyk

Karol Tkaczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to mnie uspokoiłeś , nigdy się z czymś takim nie spotkałem. A już myślałem że mam nadzwyczajne pudło :p.

Wczytywanie...

Poleć forum