1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo dziwny problem POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AlienGonzalo, Październik 13, 2011.

1. AlienGonzalo

AlienGonzalo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!!!
    Problem polega na tym że podczas rozmowy na xbox'sie rozmówcy mnie słyszą ale ja ich nie słyszę to jeszcze nic dziwnego headsety są słabe sam się o tym przekonałem 2 razy i za 3 postanowiłem zaryzykować i kupić coś innego.
    Chodzi o przejściówkę podłączaną do kontroler która umożliwia podpinanie słuchawek komputerowych.
    Więc przejściówka przyszła wczoraj i działała a dziś??? Podłącze sam kabel od słuchawek słyszę grupę podłącze mikrofon nic nie słyszę.
    To jeszcze nic bo na tym etapie sam bym stwierdził że ta przejściówka to g*wno ale znajomy mieszkający nie daleko mnie ma działającego JESZCZE headseta. I zabawa zaczyna się teraz gdy podłączę headseta mojego kolegi działa ale jak podłącze go PO PODŁĄCZENIU PRZEJŚCIÓWKI Z OBOMA KABLAMI wtedy nie działa i tak jest na każdym z moich 3 kontrolerów z czego 1 wcale nie był używany do rozmów.
    I jest jeszcze inna dziwna rzecz mianowicie tak jest tylko jak pady są podłączone do mojej konsoli...:confused:
    Proszę o pomoc
    DZIĘKI POZDRAWIAM

Wczytywanie...

Poleć forum