1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo głośna praca konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez djezzer93, Styczeń 16, 2010.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam dziś zakupiłem Xbox-a 360 Falcona z poprawionym chłodzeniem, wszystko jest ok po za tym, że chodzi on bardzo głośno. Pamiętam, że mój poprzedni Xbox nie chodził aż tak głośno(ogólnie wiem, że Xboxy do najcichszych nie należą). Więc takie pytanie z mojej strony czy da się coś zrobić aby choć trochę ciszej pracował? Coś w środku odkręci dokręcić nie wiem.
    Z góry dziękuje za pomocne posty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Może wentylatory są podłączone pod 12V? Sprawdź, to prawdopodobnie jest przyczyną.

4. psp!

psp! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    A może napęd zmień. U mnie pomogło

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    w xboxach montowane sa 2 modele wentylatorow - Delta i Nidec. Delty sa dosc glosne natomiast Nidec prawie wogole nieslyszalne.

6. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    napisal ze kupil z "poprawionym chlodzeniem" wiec podlaczyli mu pod 12v i ma suszarke zeby znowu rroda nie wylapal :D

7. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Znaczy konsola roda nie miała, jednak jest ona przed nim zabezpieczona tym poprawionym chłodzeniem(bo to falcon) ale to prawda chodzi głośno jak suszarka ..

8. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Więc to raczej wiatraki,możesz zawsze zmienić na inne.Możliwe też ze wiatrak jest brudny lub ma zatarte łożyska

Wczytywanie...

Poleć forum