1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo głośny używany Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboxbam, Czerwiec 23, 2012.

1. xboxbam

xboxbam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie, dostałem używanego xboxa i wszystko by było okej, gdyby nie fakt, że konsola jest bardzo, bardzo głośna. (Identycznie jak na tym filmie : My loud Xbox 360 Fans - YouTube) Z tego co się dowiedziałem, to ma te podkręcone wentylatory, tak więc rozkręciłem konsolę, dostałem się do tego wentylatora i tu problem, według mnie wszystko wygląda w miarę normalnie i nie mam pojęcia jak to naprawić. Dodaje zdjęcie. (Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4607db36b0de2.jpg)

Aha, i czy po rozkręceniu konsoli mogę po prostu odpiąć te wentylatory i grać bez nich? Konsola w przypadku przegrzewania powinna automatycznie się wyłączyć, tak? Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie można grać na odłączonych wentylatorach bo konsola się przegrzeje i wywalą 2 czerwone diody. Spróbuj wyczyścić konsolę z kurzu, wymień pastę na prockach.

4. xboxbam

xboxbam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie sądzę, żeby kurz, czy nawet stara pasta powodowała pracowanie wentylatorów na obrotach suszarki. Hmm.. To musi być ten 12V mod, ale u mnie to wszystko wydaje się być nienaruszone .. Tak czy siak spróbuje to wszystko przeczyścić.

5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdy włączasz konsole to wiatraki zaczynają się kręcić coraz szybciej czy od razu kręcą się na maksa.

6. xboxbam

xboxbam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Masz pewnie zrobione obejscie na tranzystorze od dolu plyty. Wyjmij ja z blachy i sprawdz.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mogl rowniez pasc jakis tranzystor np. sterujacy. W takim przypadku, rowniez konsola bedzie chodziac zawsze na max obrotach.

1 osoba to lubi.
  9. xboxbam

xboxbam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie wyjmę płyty głównej z blachy, śrubki są uszkodzone i nie idzie ich odkręcić.. (http://zapodaj.net/b281a0446c43e.jpg.html) Tam raczej nic nie padło, po prostu konsola ma najstarszą płytę główną i ktoś dokonał tej modyfikacji..

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Natnij je i okrec plaskim srubokretem, ewentualnie rozwiercić

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  11. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Mysle ze ktos w tym xenonie zrobil na 12v i tyle. A do tego jakis magik skoro tak srubki zalatwil.

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    da się.użyj większego torcha. jak nie to trzeba będzie delikatnie to przewiercić.i wszystko się da

Wczytywanie...

Poleć forum