1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo mało używany X360 Slim RGH na gwarancji (aukcja allegro)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamos1602, Czerwiec 11, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamos1602

kamos1602 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Witam!

Mam na sprzedaż bardzo zadbaną i mało używaną konsolę XBOX360 RGH. Konsola należy do linii Slim, a co za tym idzie - nie grozi Ci jej przegrzewanie jak to było w starszych modelach! Konsolę zakupiłem 21.10.13r. u użytkownika PawelBystry2 za kwotę 949zł i jest ona na jego gwarancji do dnia 21.10.15r. Sprzęt naprawdę mało używany, kupiony głównie na premierę GTA V i od tamtego czasu leżał praktycznie cały czas w szafie (myślę, że nie skłamię jak powiem, że konsola była włączana z 15-20 razy od daty zakupu). Na konsoli i na padzie są jeszcze nawet naklejki. WYMODEROWANO Oczywiście z konsolą nigdy nie było żadnych problemów. Dashboard zaktualizowany został do najnowszej wersji tj. 2.0.17150.0i będzie można zagrać w najnowsze tytuły. Dodatkowo znajduje się tutaj Freestyle dash 3, skórka Ayr z nakładką Cover Flow (ładna i czytelna biblioteka gier wraz z okładkami). Na konsoli nigdy nie grałem po sieci i nie jest ona zbanowana ani oflagowana. Jedyny mankament to małe przetarcie/ryska obudowy, jednak jest to widoczne jedynie w odpowiednim oświetleniu (uchwycone na zdjęciu), a po ułożeniu konsoli poziomo znajduje się od spodu przez co w ogóle się o tym zapomina.

W skład zestawu wchodzi:

*Konsola XBOX360 Slim 500gb

*Bezprzewodowy pad

*Karta gwarancyjna

*Dowód zakupu

*Oryginalne pudełko

*Pełne okablowanie

*Płytka z CPU Key

*Poradnik wideo dla usługi RGH (jak aktualizować dasha, wgrywać gry itp.)

*Dorzucam również kabel, który umożliwi Ci grę na monitorze wraz z dźwiękiem bez hdmi np. na monitorze od komputera

Serdecznie zapraszam do kupna, gdyż konsola to prawie że nówka, a do tego jest sprzedawana za bezcen i nie nie jest jak u innych mocno eksploatowana przez cały okres posiadania!

orso/ WYMODEROWANO + BAN

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 11, 2015
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum