1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo Poszarpane Krawędzie w Grach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WindowsUser, Czerwiec 15, 2014.

1. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam was ponownie. Po pierwsze jestem trochę zły, bo moderator usunął mój temat BEZ POWODU kiedy nie został jeszcze rozwiązany. Teraz przejdę do tematu. Od około 1,5 roku posiadam XBOX 360 4Gb. Grałem na konsoli dosyć często na dwóch telewizorach: Lg 37 Cali i Funai 32 Cale na dwóch kablach HDMI: HAMA i jakiś No Name. Posiadam gry GTA IV, GTA V i Red Dead Redemption. Nigdy nie miałem najmniejszego problemu z konsolą. Grafika była wprost idealna, wszystkie krawędzie były dobrze wygładzone itp. Wszystko było ok, nie grałem na konsoli około 2 tyg i po ponownym uruchomieniu GTA V przeżyłem szok. Grafika zrobiła się tragiczna. Dużo tekstur w grach wygląda jakby AA było całkowicie wyłączone. Tekstury wprost kłują w oczy. Po prostu grać się nie da. Tylko błagam nie wciskajcie mi tekstu "To konsola z 2005 roku, czego się spodziewasz". Wiem jak to powinno wyglądać. Robiłem już wszystko. Resetowałem ustawienia konsoli i obu telewizorów i nic. Proszę was. W internecie jest kilka podobnych tematów, ale żaden nie jest rozwiązany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli chodzi o kable HDMI to bez różnicy, czy kabel za 5 zł czy za 100zł, nie będzie różnicy w wyświetlanym obrazie.

w konsoli nie ma w ogóle AA :)

Może być to problem z GPU, aczkolwiek dziwne skoro piszesz że stała dwa tygodnie i nagle grafika się 'pogorszyła'...
    Fajnie by było jakbyś mógł dać jakiegoś screena, aby pokazać jak to wygląda, są to artefakty czy co ?

4. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jutro nagram filmik z GTA V i wstawię. Za HAME dałem 40zł, bo myślałem, że ten No Name padł. Nie wiem co robić. Płynność gry jest normalna, tekstury się nie doczytują, nawet jak jadę maksymalną prędkością. Ale żeby tak samo z siebie się tak zrobiło?

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Ja tak miałem u siebie gdy zmieniałem konsolę. Wydawało mi się, że gry gorzej wyglądają. Okazało się, że była włączona opcja obrazu panoramicznego w opcjach a mój tv to tylko 4:3

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

6. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety to nie wina obrazu panoramicznego. Jutro jadę z konsolą do serwisu, mam nadzieję że mi to naprawią i nie za dużą sumę.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja osobiście nie spotkałem sie nigdy z takim problemem. Kazdy temat jaki powstał z krawędziami szufladkowany jest do opcji kontrastu i kolorów na tv. W tym wypadku też nie chce mi sie wierzyć ze jest inaczej.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum