1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo Poszarpane Tekstury w Grach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WindowsUser, Czerwiec 7, 2014.

1. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Błagam was, pomóżcie mi. Przejrzałem wiele for i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Mój problem polega na poszarpanych teksturach w grach. Gry działają normalnie (Płynność), ale odechciewa się w nie grać, bo aż oczy bolą. Większość tekstur mryga w trakcie ruchu. Wcześniej wszystko było ok, ale XBOX postał może z tydzień odłączony od prądu i po ponownym uruchomieniu tak się stało. Resetowałem ustawienia ekranu. Ustawiałem każdą rozdzielczość i nic. Dodam, że podłączałem dwoma kablami HDMI do dwóch telewizorów (32 i 37 Cali). Błagam o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrob filmik, z opisu wyglada to jak artefakty. Wiec po konsoli

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok, niedługo wstawię film.

5. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Możliwe że coś się skopało z układem graficznym. Prąd nie wybił czasem korków w domu?

6. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie przypominam sobie takiego zdarzenia. A co do filmu to i tak nie widać na nim dobrze tych poszarpanych krawędzi przez jakość nagrania. GTA IV jako tako, ale GTA V to istna TRAGEDIA. (Film uploaduje się na YT).

7. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wszystko wskazuje na uszkodzony układ GPU. Jaka to jest dokładnie konsolka?

8. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak pisałem. Na filmie nie widać tego całkiem. Szkoda że nie mam zainstalowanego GTA V.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  10. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dla mnie to wygląda normalnie... Na kompie miałem podobną jakość gry. Gdybyś tego nie nagrywał kamerką to lepiej byłoby widać.

11. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taa. Normalnie. Dla mnie to wygląda masakrycznie. Podczas gdy to nagrywałem to też widziałem co innego na telewizorze a co innego na kamerze. Sam już nie wiem co zrobić. Może potem wstawię filmik z GTA V. Tam to wszystko w koło jest poszarpane.

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Chyba za dużo wymagasz od wysłużonego już x360..

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

13. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Może pograłeś u kogoś na kompie z AAx4, gdzie tekstury masz wygładzone jak żylete i teraz przesiadka na xklocka kłuje w oczy. Poszarpane krawędzie na xboxie to standard. Ewentualnie ustawienia telewizora mogą to jakoś załagodzić.

14. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra, skoro tak to zamknijcie temat. Dobrze wiem jak powinno to wyglądać, bo kiedyś było dobrze. W GTA V po prostu nie da się grać, bo poważnie wszystko mryga. Tu mi nikt nie pomoże, widział to też mój kolega co ma XBOXa i też jest zdziwiony.

15. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    360tka miała premierę w 2005 roku także sprzęt trochę wiekowy ale nadal lepszy od mojego kompa z 2010 za 1400zł także wolę grać na Xpudle ale też gry są drogie...
    Jeśli masz nadal gwarę to oddaj do MS z powodu artefaktów, jeśli uznają to wymienią cały układ CPU i GPU, bo na płytach Valhalla to jest zintegrowane.

16. WindowsUser

WindowsUser Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gwarancji nie mam, ale planuje oddać do serwisu i zabulić.

17. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To jest wymiana praktycznie całego Xboxa więc jeśli wyjdzie drogo to kup drugiego Xboxa i będziesz miał części zamienne w razie W. ;)

18. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Pisał że ma Slimke więc żadne 2005 rok, tylko co najgorzej początek 2010r. A tak w ogóle ja widzę w tym GTA jak mrygały mu w tle textury, fakt obraz nie był poszarpany, ale coś tam widać było. Dobrze było by zrobić jeszcze ten film w GTA5, aby to widzieć dokładniej i powiem tak..

Doskonale rozumiem WindowsUser, aparat czy film nie zawsze oddaje to co dzieje się na ekranie (sam parę razy doświadczyłem) i fakt jest taki że nie łatwo jest czasem dobrze ując błędy z ekranu.

Ale jak wymieniłeś kable HDMI, 2 TV podłączane i różne konfiguracje Ekranu/rozdzielczości i nie daje efektu to nie pozostaje chyba nic jak usterka Hardware.

I nie piszcie bzdór że po konsoli, albo wymiana...bo to bzdura.
    To jest Slimka także wystarczy w (99% przypadkach) zrobić reballing Procesora XCGPU i konsola jeszcze długo posłuży i w przypadku jeśli by tak było to inwestował bym w niej Reballing (koszt około 150zł), a nie wymianę całej budy.
    Można by powiedzieć że reballing w takim przypadku zadziała jak Kapitalny remont Silnika w Aucie, ale puki co to moja wstępna diagnoza, więc dla potwierdzenia przydał by się Filmik z lepszą jakością.
    Z drugiej strony co lepiej zrobić kapitalny remont silnika, czy kupić 2gi używany silnik nie wiadomo w jakim stanie, któy w każdej chwili może zrobić to samo. Bo ja uważam że Kapitalny remont w konsoli Reballing.
    Slimka to jets slimka i nie porównujcie jej z Fatem, W slimce warto robić reballing, w facie potwierdzam nie opłaca się.

P.S a jaki MFR Date masz tej konsoli? Trinity czy Corona? (Trinity 10.93A) (Corona 9.6A) - Prąd zasilania

19. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi chodziło o pierwszą wersję Xboxa.

20. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Pisałeś wcześniej że

A on wcześniej pisał jak byk że ma Slima, a Slimy zaczynały się od 2010 więc Slimka żadna wiekowa, tragedii nie ma, tym bardziej że totalnie przebudowano płytę główną i jest jeden zintegrowany układ (Hybryda) układy Procesor + Grafika w jednej obudowie zwanym XCGPU (Faty osobno XCell - Procesor i odobno Grafika), które to już tyle awaryjności nie doświadczały (Slimy), także nie porównujmy pierwszego Fata (Xenon) nawet kolejne plyty Zephyr czy Falcon z Slimką bo to żadne porównanie nie ma sensu.

No to sprecyzuj jaką Pierwszą wersję.. Pierwsza wersja Xboxa 360 to Tragicznie walący się Xenon.

21. Vixen

Vixen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale raczej potwierdzisz to że grafika i procesor mają podobne parametry jak i w FATach i Slimce.

Wczytywanie...

Poleć forum