1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo proszę o pomoc pilne !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prezesadi, Lipiec 23, 2011.

1. prezesadi

prezesadi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Kolegów

Jest to mój pierwszy post gdyż niedawno kupiłem konsolę na allegro ale dzięki temu forum zdążyłem się sporo dowiedzieć. Model mojej konsoli to Elite 120 GB. Rok produkcji to 2009.09.01. Wersja Dasha 2.0.8955.0. Mój problem polega na tym że nie wiem jaka jest przeróbka gość który mi sprzedawał pisał mi że konsolę kupil 8 miesięcy temu (mam paragon konsola jest jeszcze na gwarancji praktycznie 0 śladów użytkowania, nigdy nie była podłączana do neta ani banowana ).

Gry takie jak Call of Duty MW2 i Fifa 11 mi śmigają (z możliwością instalacji na dysku)

Otóż mam problem z grą mortal Kombat (posiadam wstawkę od Marvela)

Zmieniłem wave na wave 3 wypaliłem na verbatimie wkładam do konsoli na początku wszystko ok gra się wczytuje jest obrazek smoka ale zaraz potem woła o aktualizację dasha. Z tego co wyczytałem na forum po zmiania wave'a wyskakuje błąd i nie można zrobić aktualizacji więc mam pytanie.

Jaki dash jest potrzebny aby odpalić mortala i skąd go dostać ? Z aktualizacją z pena powinienem sobie poradzić.

No i najważniejsze pytanie w poście: Czy instalacja dasha offline (nie zamierzam grać na XBL) usunie mi przeróbkę ? Czy gry będą działały jak przedtem ?

Bardzo proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Mortal Kombat wymaga DASHa 2.0.12625.0.
    DASH ten NIE USUWA przeróbki, ale za to BLOKUJE gry z AP 2.5, min. Modern Warfare 2.
    Ściągniesz go stąd.
    Najlepiej będzie, jak wpierw oddasz konsolę do ponownego przerobienia, czyt. aktualizacji przeróbki... ^^

4. prezesadi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli mam rozumieć że mogę aktualizować z tego linka bez obaw i że wszystkie dotychczasowe gry które są bez A.P. 2.5 (mortal kombat fight night red dead redemption, gears of war) będą dzialać tak ?? Czy jeżeli wgram tego dasha teraz to czy potem jak wyjdzie LT+ 2.0 to będę mógł go wgrać ?.

P.S. Nie zagram w nowego NFSa, Fable i AC B tak ? Czy ten dash dodaje obsługe kinecta bo w obecnym nie mam nic

P.S. Jak wchodzę w linka do dasha to wyskakuje mi jakiś błąd

We're sorry, but there has been a problem processing your Download Request!

This could be for a few reasons:

You have reached your concurrent download limit (You may only have two connections at once to our download server to prevent bandwidth abuse). In which case you will need to let your current downloads finish before starting any new ones.

You clicked on a download link from outside the Digiex network, in which case your download request has been blocked. The downloads on our server are only available to people viewing from the Digiex site to stop other webmasters stealing our content/bandwidth for the benefits of their users.

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
  6. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Moim zdaniem, powinieneś oddać swoja konsolkę, aby ponownie ci ja przerobili :)

7. prezesadi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam w planie zrobić tak

zaktualizować tego dasha bo skoro nie usuwa przerobki jak na razie pogram ww starsze tytuły (jestem nowym użytkownikiem Xboxa)

Jeżeli kopie zapasowe bez ap 2,5 działają to poczekam na lt 2.0 i wtedy go wgram

Wczytywanie...

Poleć forum