1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karol710, Kwiecień 13, 2013.

1. Karol710

Karol710 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.Może na wstępie opisze o co dokładnie pytam,no to tak:

Sprzedałem moją konsolę xbox 360 około rok temu,gdy jeszcze ją miałem kupiłem około 4-5 tanich kont na allegro z grami,wszystko było ok, nie dostałem bana ani nic.Gdy kupiłem bf3 właśnie na jednym z tych kont cały czas grałem.Na dniach będę kupował znowu xbox 360 250gb,myślę na kupnem używanej gry bf3, i poprostu zacząć grać na moim starym koncie.Co jakiś czas na nie sie loguję na xboxlive.pl i nie jest zbanowane,ale kilka dni temu czytałem jakiś temat,że niby ostro banują od niedawna za te konta,ja oczywiście pozmieniałem dane w koncie,email itp.I teraz nasuwa się pytanie czy jak teraz zaloguję się na te konto i będę go używał mogą zbanować mi moją nową konsolę,i czy mogę jakoś przenieść moją starą przepustkę multi z bf3 na moje nowo utworzone konto,bez logowania się na stare na konsoli?? Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum