1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo ważne! Połączenie wifi a standard g i n.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez areczek1989, Listopad 20, 2010.

1. areczek1989

areczek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mój pierwszy post więc witam wszystkich!
    Od niedawna jestem posiadaczem konsoli xbox 360 slim 250gb.
    Chcę podłączyć się do LIVE poprzez wifi. Mam neostrade 1mb, zamówiłem dziś z allegro router z ADSL TP-Link TD-W8901G. Jak właśnie zauważyłem xbox slim pracuje w standardzie 802.11n a router w standardzie
    802.11g, 802.11b. I teraz moje pytanie czy xbox będzie współpracować z tym routerem? będą jakieś problemy przy łączu 1mb? Ma ktoś z Was ten router?
    Czekam na szybką odpowiedz, bo ewentualnie spróbuje jakoś odkręcić ten zakup!
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    standardy a/b/g/n są odpowiedzialne za szybkość oraz zasięg przesyłania danych. Tak wiec nie masz sie o co martwić, wszystko bedzie dobrze :p

4. areczek1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz :) Kamień spadł mi z serca! Ale czy napewno? Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć? :)

5. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście, że tomas ma rację. Nie martw się.

6. areczek1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to super! dzieki za tak szybkie odpowiedzi o tak późnej porze ;p w takim razie czekam na przesyłkę i do usłyszenia na LIVE :)

Wczytywanie...

Poleć forum