1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bardzo ważne pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elewator, Kwiecień 10, 2010.

1. elewator

elewator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do was takie pytanie czy gra nowy Tom Hanks Convition pójdzie mi bez problemu na ixtreme 1.6.1 non stealth? i jeszcze jedno pytanie czy każda gra która wyjdzie na xbox360 teraz jak i później to zawsze odpale na ixtreme 1.6.1 non stelath ją? nawet jak będzie miała jakieś zabezpieczenia to i tak pójdzie?

Jednym słowem czy ixtreme 1.6.1 non stealth zapewnia mi dożywotnią gwarancje że gry mi pójdą,(jak co to gram offine)

proszę o odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    O grubo, hahahah. Tom Clancy's. hahha

Na non stealth chodzi wszystko.

4. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze że nie Harrison Ford Conviction :).

Tak jak kolega wyżej napisał pójdą wszystkie choć gwarancji ja bym nie dał że za rok lub w najbliższym czasie czegoś nie zmienią.

5. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Cały czas ludzie o to pytaja.
    2. Odpowiadam tak samo.
    )()()()()()()()()()()()()()()()()(
    1. Tom Clancy's ci bedzie dzialac.
    2. Nowsze gierki tak, ale mysle ze do konca roku, a ptem juz nie. Jak jeszcze nie masz konsoli albo przeroienia, bo pytasz tak ze na to wyglada. Weź sobie ix 1.6 bo na nim dziala activate iso. Plyta ktora omija zabezpieczenia i dzieki niej bedzie ci dzialac gra nawet z wave 10(prawdopodobnie0.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bodziek93 - pierodoły piszesz :)ixtreme 1.6 NS to taki 1.6 z juz wgranym activate.isona jednym i drugim odpalisz wszytskie gry co wyjda (chyba ze MS wymysli jakies nowe zabezpieczenie poza zmiana wave i pfi ale wtedy to zaden soft tego nie odpali)

7. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Spokojna głowa chłopaki poradzą sobie je złamać ;)

8. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ludzie 1.61 NS wszystko odczyta bodziek93 najpierw się dowiedz że 1.61 Ns nie sprawdza wogóle wave

9. elewator

elewator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie do was jak pobiorę tą najnowszą aktualizacje dasha to żadna gra nie będzie prosić o aktualizacje?

i powiedzcie mi jeszcze to mam ixtreme 1.6.1 non stelath i gram offine więc gry jakie będą wychodzić np wave7 itp to każda gra mi pójdzie na tym 1.6.1 non stelath zawsze tak?

10. livingfear

livingfear Guest

elewator
    2x TAK

Wczytywanie...

Poleć forum