bardzo ważne pytanie

elewator

Świeżak
Świeżak
Mam do was takie pytanie czy gra nowy Tom Hanks Convition pójdzie mi bez problemu na ixtreme 1.6.1 non stealth? i jeszcze jedno pytanie czy każda gra która wyjdzie na xbox360 teraz jak i później to zawsze odpale na ixtreme 1.6.1 non stelath ją? nawet jak będzie miała jakieś zabezpieczenia to i tak pójdzie?

Jednym słowem czy ixtreme 1.6.1 non stealth zapewnia mi dożywotnią gwarancje że gry mi pójdą,(jak co to gram offine)

proszę o odp.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
nowy Tom Hanks Convition
O grubo, hahahah. Tom Clancy's. hahha

Na non stealth chodzi wszystko.
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobrze że nie Harrison Ford Conviction :).

Tak jak kolega wyżej napisał pójdą wszystkie choć gwarancji ja bym nie dał że za rok lub w najbliższym czasie czegoś nie zmienią.
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
1. Cały czas ludzie o to pytaja.
2. Odpowiadam tak samo.
)()()()()()()()()()()()()()()()()(
1. Tom Clancy's ci bedzie dzialac.
2. Nowsze gierki tak, ale mysle ze do konca roku, a ptem juz nie. Jak jeszcze nie masz konsoli albo przeroienia, bo pytasz tak ze na to wyglada. Weź sobie ix 1.6 bo na nim dziala activate iso. Plyta ktora omija zabezpieczenia i dzieki niej bedzie ci dzialac gra nawet z wave 10(prawdopodobnie0.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
bodziek93 - pierodoły piszesz :)ixtreme 1.6 NS to taki 1.6 z juz wgranym activate.isona jednym i drugim odpalisz wszytskie gry co wyjda (chyba ze MS wymysli jakies nowe zabezpieczenie poza zmiana wave i pfi ale wtedy to zaden soft tego nie odpali)
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
bodziek93 - pierodoły piszesz :)ixtreme 1.6 NS to taki 1.6 z juz wgranym activate.isona jednym i drugim odpalisz wszytskie gry co wyjda (chyba ze MS wymysli jakies nowe zabezpieczenie poza zmiana wave i pfi ale wtedy to zaden soft tego nie odpali)
Spokojna głowa chłopaki poradzą sobie je złamać ;)
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
ludzie 1.61 NS wszystko odczyta bodziek93 najpierw się dowiedz że 1.61 Ns nie sprawdza wogóle wave
 

elewator

Świeżak
Świeżak
mam pytanie do was jak pobiorę tą najnowszą aktualizacje dasha to żadna gra nie będzie prosić o aktualizacje?

i powiedzcie mi jeszcze to mam ixtreme 1.6.1 non stelath i gram offine więc gry jakie będą wychodzić np wave7 itp to każda gra mi pójdzie na tym 1.6.1 non stelath zawsze tak?
 
L

livingfear

Guest
elewator
2x TAK
 

Do góry Bottom