Bardzo wyjątkowy Kinect

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Morszczuk

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft Kinect od momentu pojawienia się w sklepach zyskał miano uniwersalnego urządzenia. Wachlarz jego zastosowań wciąż się powiększa, głównie poprzez programowe sztuczki. Teraz w sprzedaży pojawiła się wersja Kinecta, która jest inna... inaczej. Produkt ten przeznaczony jest dla (tu spekulujemy) osób, które chcą oślepnąć.

Firma DS Styles do swojej oferty dorzuciła specjalną edycją Kinecta, w której obudowa oraz podstawka pokryte zostały 5000 kryształów Swarovskiego. Wystarczy więc dobre źródło światła w pomieszczeniu, a Kinect nie tylko będzie Cię obserwował, ale może także odebrać wzrok! Albo chęć do życia ;-) .

W serwisie YouTube można znaleźć film prezentujący to... coś. To coś kosztuje tylko 632 dolary. No dobra. Kto z Was chciałby czymś takim się pochwalić?



Film w źródle

Źródło: Bardzo wyjątkowy Microsoft Kinect. Uwaga na oczy! :: PCLab.pl
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Omg... Chyba takie "coś" kupi tylko Justin Bieber :)
 

Banana96

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie nie za fajnie to wygląda. Nie lepiej kupić taniego, zwykłego Kinecta, wysmarować go klejem stolarskim i obsypać cyrkoniami? Na to samo by wyszło. A jeśli na prawdę komuś zależy, by oślepnąć od patrzenia na sprzęt, niech sobie kupi laser z Biedronki za 5 złociszy i patrzy ile wlezie.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
To zabawka dla osób które chcą mieć diamenciki a nie jakąś zabawkę którą mogą używać do gier. Poza tym 5000 tys. kryształków Swarowskiego trochę pewnie kosztują.
Strasznie spodobało mi się to zdanie.
Produkt ten przeznaczony jest dla (tu spekulujemy) osób, które chcą oślepnąć.
Dziękuje smacznego.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Omg... Chyba takie "coś" kupi tylko Justin Bieber :)
No i oczywiście Hanna montana. Niech dają na to jakiś znaczek od niej to rodzice zaczną to kupować swoim dzieciom :D

Jak dla mnie zbędny taki bling bling.. Najprostszy najlepszy mianowicie cały czarny bez bling bling (lubię słowo bling bling od dziś)
 

djcsm

Użytkownik
Użytkownik
O ile sam kinect moim zdaniem to "bajer" zbedny ... o tyle "zbedny bajer" drogi jak nie wiem co z dodatkowymi "zbednymi bajerami" to crap totalny... Napewno trafi do rak coreczek bogatych tatusiow ;) albo jak to wczesniej zostalo napisane Hany Montany i Biebera. Hah. Nie wiem skad taka moda na wciskanie wszedzie swiecidel. Radze zamykac okna bo sroki lubi swiecidelka i moga takie cos porwac jak sie zorganizuja.
Zastanawia mnie tylko ile takie cos moze kosztowac i jaka jest realna cena takiego "upiekszenia"...
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś wie co za pioseneczka leci w tym filmiku?
 

DragonFly

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe ile sztuk tego sie sprzeda hehe
 

sautors

Użytkownik
Użytkownik
Tak czy siak tandetne to jakieś.. nie podoba mi się.
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym nie kupował zwykły a ten niczym się nie różnią tylko bling bling co tylko JUSTIN BIEBER by to kupił
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
Wersja dla Paris Hilton czy jak?? Jak dla mnie lipa, gadżet dla gogusiów, którzy niemaja stylu tylko wywalają siano w błoto.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Justin by tego nie kupił, za mało różu.. nie wiem po co oni robią takie bajery, może liczą na to, że wypuszczając klika sztuk na cały świat bogaci panowie się będą licytowac? haha.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Masakra;/ jak to wygląda nigdy bym tego nie kupił
 

Kser

Banned
To chyba by kupil tylko Justin Biebier i jego pokemony .
 

DKT_50

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze 500 razy napiszcie, że bejber by to kupił, aż żal czytać. btw. kijówa.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie nei mają co wymyśleć..
Po co komuś takie gówno ? Chyba dla osób,ktore nie mają co zrobić z kasą...
 

mihcal5

Banned
ile razy napiszecie to samo jeszcze o biberze i o pedalstwie ?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Mnih jak by ktos miał sie licytować to tylko 10 letnie księżniczki rozpieszczane przez rodziców poważny człowiek tego raczej nie kupi bardziej bym oczekiwał wersji God Of War Kinect ;DD albo cos w barwach czarno z czerwona krwią lepiej wyglada
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnih jak by ktos miał sie licytować to tylko 10 letnie księżniczki rozpieszczane przez rodziców poważny człowiek tego raczej nie kupi bardziej bym oczekiwał wersji God Of War Kinect ;DD albo cos w barwach czarno z czerwona krwią lepiej wyglada
bogaci panowie nie o takie rzeczy się licytowali :)
 

C3b3k

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie z tyłu jest nalepka "MADE IN CHINA", tylko oni robią takie tanie kupy
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom