1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bardzo zła wiadomość: Risen opóźniony na 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez szyna55, Wrzesień 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety Piranha Bytes najwyraźniej ma jakieś problemy z konwersją, bo konsolowa wersja Risena została właśnie przesunięta na początek przyszłego roku.

Dlaczego jednak twierdzę, że są to kłopoty z konwersją? Wyraźnie bowiem widać, że gra powstaje na PC, na tej platformie zresztą ukaże się zgodnie z planem już 2 października. Fani RPG muszą uzbroić się w cierpliwość. Swoją drogą początek przyszłego roku to "doskonały" termin, by wydać nową grę.

Źródło: polygamia.pl
    Risen is gold for PC on Oct. 2, Xbox 360 version delayed until 2010

Załamałem się normalnie chociaż może jest szansa na polska wersje:0

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    No to lipa a myślałem że sobie pogram wcześniej :\

4. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ta, wszystko przenoszą na początek roku a później znów poprzekładają. Nie mówię tutaj tylko o Risen ale np. o sprintel cell, bioshock... a mafia 2 coś czuje w kościach że dopiero na jesień się pojawi :/

5. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ide se w łeb strzelić >.< (joke) | Tak się napaliłem na Risen'a a tu d**a ehh ;/ Dobrze że inne gry bd na jesień TEGO roku :D

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Eeeeeee ale szkoda :( Ale może to i lepiej w końcu konkurencja w październiku bardzo mocna.

7. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To opóźnienie dotyczy tylko rynku amerykańskiego, reszta świata może spać spokojnie ;)

8. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Kurde szkoda ; / zapowiadało się zacnie ; /

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak to "bardzo zla wiadomosc".Głupi ten risen bedzie, tak samo jak Gothic jest głupi :)

10. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Będziesz się palił w najczarniejszych czeluściach piekieł!

Jako fan Gothica, Gothica2 & Noc kruka, po prostu muszę mieć. :) Poczekamy. Obejrzałem kilka gameplayów i nie jestem przekonany, te "plastikowe" postacie. Z drugiej jednak strony godzinami mogłem grać w Gothic I, a grafika nie miała żadnego znaczenia.

11. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie zrobiło się pusto, wszyscy uciekli i teraz Q1/Q2 2010 jest pełen tytułów i potencjalnych hitów

12. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystko właśnie uciekło na Q1 2010 , a nic nie ma na Q2 i inne jest totalnie pusto , ale na pewno coś jeszcze dojdzie , może gearsy 3 , mówię o zapowiedzi , ale tak na prawdę nie wiem co się tak nad tym risenem użalacie dobre gothic'y skończyły się na 2 bez dodatku , choć na pewno w tą grę zagram i bo lubię piranha bytes , sądzę , że to przez JoWood , gothic przestał być dobry...

13. Darth Vader

Darth Vader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wadowice
    Cenega mówila ze wypuszcza Risen na x360 po angielsku w dniu daty premiery swiatowej i ze nie benda spolszaczac bo nie moga graczą kazac czekac. Wiec moze teraz będom mieli czas na spolszczenie.

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Szczerze? Wątpię ;/ Ale bardzo bym się ucieszył... No to mamy 2 RPG na początek roku ;p Gothic 4 i Risen :D

15. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Nie wiem skąd te Wasze żale z powodu przesunięcia premiery. Wolelibyście zagrać za 2 tygodnie w źle skonwersowanego z PC gniota czy poczekać trochę czasu aż wyjdzie dobra wersja na Xboxa? Nie mówiąc już o tym że będziecie mogli w międzyczasie pograć sobie w Risena na PC. Osobiście w Risena zagram tylko i wyłącznie na PC, Piranha nie ma doświadczenia w robieniu gier na konsole więc nie jestem pewien czy nawet przez 3+ miesiące dadzą radę zrobić porządną wersję na Iksa. Swoją drogą, przyzwyczaiłem się że większość gier wcześniej wychodzi na konsole, dopiero później na PC (nowe Red Faction, Resident Evil 5 i wiele innych tytułów) a tu taka niespodzianka :D .

16. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    I Risen na poczatek roku przelozony ,zeby nie skonczylo sie ja z Final Fantasy XIII ze juz ktorys raz z koleji przekladali...

17. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Haha. No to twórcy sie wkopali. Ci co chcą zagrać w Risen napewno nie będą czekali do przyszłego roku, aby zagrać na X360 w dodatku po angielsku.

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To jak w końcu jest w europie wychodzi normalnie w październiku czy jak bo na Polskich stronach informacyjnych nic nie pisze o zmianie premiery jest dalej 2 października, to info o zmianie to nie jakiś wkręt ??

19. Kolotek

Kolotek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    [Aktualizacja] Z informacji, jakie udało nam się uzyskać, wynika, że przesunięcie premiery wersji na Xboksa 360 dotyczy jedynie Ameryki Północnej. W Europie Risen powinien ukazać się równocześnie na komputerach osobistych i konsoli Microsoftu.

20. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak pisałem na początku: przesunięcie daty premiery Risen na xbox-a dotyczy wyłącznie rynku amerykańskiego . We wszystkich innych krajach termin wydania pozostaje bez zmian - zarówno dla platformy jak i pc oczywiście.

Najlepiej niech jakiś mod zamknie temat, bo w tej chwili reszta "żalów" za Risen'em to puste nabijanie postów.

21. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Risen później? | Aktualności

@UP ma racje

BTW-skoro bedziemy mieli wczesniej...pewnie dostaniemy ta rbzydka wersje,usa dopracuja...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum