1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bariera miliona punktów Gamerscore przekroczona. To sukces czy... porażka?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najlepszym łowcą osiągnięć jest Ray Cox. Tyle że „internet” nie gratuluje, a... śmieje się. Chyba niesłusznie.

Ludzie mają dziwne hobby. Na przykład kiedyś modne było kolekcjonowanie puszek po piwach. Wchodziło się do kogoś do salonu, a tam - masa poukładanej blachy. Po co to wszystko? Do dziś nie rozumiem.

Nie tak dawno widziałem też wielką ciężarówkę zbudowaną z klocków Lego. Na dodatek działającą. Imponujący wyczyn, choć dla mnie też niezrozumiały.

Od początku świata ludzie tworzą rzeczy, które innym wydają się dziwne. Mam tak samo: często patrzę na czyjś wysiłek i zadaję sobie pytanie: "no dobra, ale po co to wszystko?".

To najgłupsze pytanie, jakie można komukolwiek zadać. Na tym polega pasja, zaangażowanie, nietypowe hobby. Na tym, że może niekoniecznie nasze działanie jest potrzebne światu, ale jeżeli nam sprawia frajdę, to znaczy, że warto było. Każde tego typu poświęcenie to dla mnie powód do szacunku.

Podobnym wyczynem jest osiągnięcie miliona punktów Gamescore. Żeby to osiągnąć Ray Cox, bardziej znany pod pseudonimem Stallion83, musiał poświęcić ponad 8 lat własnego życia. Barierę przekroczył grając w Titanfall na Xbox One.

Czy było warto? Internet oczywiście zna odpowiedź. Oto kilka komentarzy z polskich serwisów o grach:

Oczywiście w tym czasie wszyscy inni komentujący odkryli lek na raka, polecieli na Księżyc, spotkali się z ostatnimi na świecie tubylcami, wykarmili głodujących, a w międzyczasie dla przyjemności okrążyli Ziemię. Trzy razy, zwiedzając wszystkie najważniejsze muzea na świecie.

Nie wiem, skąd w ludziach ta chęć oceniania jaka "czynność" jest pożyteczna, a jaka nie. Rekordowy wynik Gamerscore to nadzwyczajne osiągnięcie i choćby z tego powodu warto powiedzieć: "wow, gratulacje, szacunek". Nikt tego wcześniej nie zrobił, pewnie nawet niewielu próbowało. Cox w tej chwili jest rekordzistą, o którym jeszcze kiedyś pewnie będzie głośno.

My gratulujemy i podziwiamy, że mimo wszystko mu się chciało. Upór i dążenie do celu to coś, co powinno zawsze imponować. ​

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Według polskich komentatorów wszystko jest porażką i żalem etc...

Wystarczy wskoczyć na anglojęzyczne fora i przeczytać tamtejsze opinie o wielu sprawach (vide: dział "Aint life Great" na xbox360iso gdzie ludzie piszą co kupili lub co im się udało i ludzie komentują to normalnie a nie jak standardowy polaczek: na ch... się chwalisz, no i co z tego, niech Ci się zepsuje/zdechnie/przepadnie).

Osobiście gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Bo Polacy mają wrodzony hejting i tyle w temacie. Sami nie osiągają, a innym pocisną z zazdrości. Szacunek dla tego typa :D

2 użytkowników lubi ten post.
  5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Wystarczy grać na 2-3 osoby, na ten sam profil, albo mają konsolę gdzieś postawioną w miejscu dostępnym dla kilku osób i się zmieniają...Ja problemu nie widzę, a 'sukcesu' gratuluję :)

6. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gościu musi być naprawdę maniakiem i musiał chyba wszystkie gry skończyć, a swoją drogą na piracie się nie da tyle GS nabić chyba ,że ktoś by teraz zaczął grać.

7. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Że mu się chciało ale ma to co chciał, i udało mu się pogratulować mu. Osobiście to mi się nie chce tłuc te punkty chyba ze gra mi sie podoba

8. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, masz rację, wystarczy grać na 2-3 osoby, żeby zdobyć 1 mln GS, nie wymaga to żadnego skilla.

Swoją drogą ciekawe za ile sprzedałoby się konto na ebay?
    Ray ma kanał na yt, jakby ktoś chciał sprawdzić to : Stallion83

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    szacun dla typa

10. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    szacunek dla niego :) ale spróbuj takiemu polecić jakąś grę w którą nie grał :(

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    :biggrin: :biggrin:

12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie chcę nawet myśleć w ile crapów musiał zagrać by to osiągnąć. Zdecydowanie takie osiągnięcie to ciężka praca a nie zabawa.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

13. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Ta przeglądałem jego liste kiedyś wiele gier typu:

[​IMG] :D

szacun, mi tam 100k wystarczy :D

14. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No, to jak już jest rekordzistą na 360'tce to niech mu w nagrodę dadzą XOne :D

15. piter k

piter k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Podlasie
    Co do gier jego Stallion83 - Xbox Live Gamertag

Jak dla mnie to zrobił co chciał. Tak z ciekawości jaka jest różnica między graniem mając na celu zdobycie 1kk Score przez 8 lat, a siedzeniem codziennie i hejtowaniem wszystkiego w internecie :)

Gdzieś widziałem info, że microsoft go nagrodził za jego osiągnięcia.

Wczoraj wieczorem na twitch.tv była jego rozgrywga z titanfall na Xone

16. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak grał 8lat i to na xbox live to pewnie dostał darmową 360 od ms:).

17. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @Up Ma wieczny Xbox Live i dostał limitowaną wersje XO.

Tapatalk 4. Xperia J Android 4.4.2 CM11

18. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Gratuluję wspaniałego (dla gracza) osiągnięcia. Nie rozumiem tylko jak można co 3 dni osiągać w grach 1000 GS. Gdzie on znalazł czas na jedzenie, spanie, życie?

19. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Śledizłem gościa co jakiś czas od 750 000GS :) Facet ogólnie miaał baardzo dużo xboxsów. Ma 3 xboxy 360 do grania region PAL, NTSC i NTSC-J. Kupował wszystkie gry jakie były nawet japońskie, chińskiem, koreańskie. Ćwiczył nie tylko granie ale fizycznie- siłka i te sprawy. Można wszystko obejżeć na yt. Na 10lecie XBL dostał limitke slima a wraz z premierą xboxa one dożywotniego golda. GRATSY DLA STALLIONA!

20. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Naiwni jesteście, masakra... To nie jest jeden gościu, a GRUPA ludzi grająca na jednym koncie. Wbicie calaka co 3 dni jest niewykonalne...

21. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grupa nie grupa - szacunek dla nich ;) Teraz czekamy na 2,000,000 :D

Wczytywanie...

Poleć forum