1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

basilica di san marco Assasins creed 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rczak16, Listopad 17, 2009.

1. rczak16

rczak16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ktoś wie jak przejść te puzzle ??

została mi 1 na środku jest taki slup postawiony na balach kawałek dalej takie cos jak by drewnianty parawan na srodku lampa drewniana i kawalek dalej nad drzwiami taki jak by balkonik ale nigdzie wyzej nie idzie wejsć

skoro nie ma odpowiedzi to znaczy ze nikt nie przeszedl tej gry bo przejscie swiatyn daje dostęp do super zbroji

2. Lotnik421 Xbox One

3. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz podbiec na ten blok kamienny, odbić się na parawan. Z parawanu wskoczysz wyżej. Jak już bedziesz na górze, przemieść się na góre i jak dojdziesz do końca to wskocz do góry.

Mam nadzieje że jakoś dokładnie to napisalem

Po protu na gorze jak bedziesz to musisz isc na prawo i tam wskoczyc na gore przed tą przerwą

4. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak jest 3 od dołu zdjęcie to tam po prawej przy ścianie jest taki balkon czy coś , wbijasz na to , z tego na ten wielki na środku i po nim na parawan , parawan stoi na filarach to po tych filarach mykasz na ścianę tam a potem pod łukiem po ścianie przechodzisz i tam dalej już powinieneś dać sobie radę , pozdro , mam nadzieję że jakoś to normalnie wytłumaczyłem aj ka nie to pisz

5. rczak16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    pokaz na filmiku - bo nie idzie -czity pewnie miales

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    czity..
    gdybym miał dostęp to tej lokacji, bym ci to nagrał, napisał wyrysował, zrobił model itp.

7. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak na tym zdjęciu 3 od końca stoisz to skaczesz na to po lewej , ten blok kamienny czy coto jest i potym na parawan a czitów do tej gry nie mam , jak się da powtórzyć tą lokację to nagram na komórce i jutro wrzuce jak nie dasz rady tego przejsć

8. rczak16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    tam nie idzie do skoczyć eizo spada przed slupem na ziemi

w drugiej swiatyni biegnicie po scianie tez nie wychodzi ogólnie gra pelna bugów
    np w jednEJ Z poprzedniej lokacji chcialem przeskoczyc ale zapomnialem skok wybrac "A" i mi sie zawiesil odruchowo nadusilem "A" i eizo mi sie teleportowal tam gdzie chcialem skoczyć :szok: albo znikajaca nagle postac ktora weszla na most podczas scenki

no i gra sie zrobila podobna do prince of persia wiecej biegania niz walki z przeciwnikami

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Da się, ja to zrobiłem.
    Jutro jak uda mi się cofnąć gre i zwiedzic tą lokację, to nakrece ci filmik.
    Co do biegania - w kryptach to tak, ale ogolnie nie ma takiego przerzutu.

Wczytywanie...

Poleć forum