bateria do pada (porada)

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
Witam, po zamowieniu pada, przyszla kolej na baterie.. Widzialem mase zwyklych akumulatorow do pada, na razie kupie zwykla baterie ale za jakis czas wybiore te oryginalna microsofta, co do zwyklej mam 2 opcje ktora wybrac, przedstawie to nizej.

Ładowarka Bateria Akumulator do pad 'a Xbox (1416736848) - Aukcje internetowe Allegro

X360 AKUMULATOR 4800MAH PLAY CHARGE (1427878455) - Aukcje internetowe Allegro

Wydaje mi sie ze 2 opcja lepsza, bo bateria ma wieksza pojemnosc.. A wy jak myslicie? ;)
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ten badziew za 15zł z twojego linku, wywaliłem po 2 dniach [ 8godzin ładowania - 2 godziny grania ]
Teraz mam taki zestaw i zero problemów :) - polecam:
ENERGIZER QUATTRO + 4xR6/AA 2450 + GOLARKA QUATTRO (1427359609) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdro !
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
aha, ale wole miec baterie do xboxa niz akumulatorki.. Oryginalna kosztuje 80zl.. hmm wiec chyba trzeba tylka nia kupic.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Akumulatorki mają tą przewagę nad "oryginalną baterią", że jest ich 4 szt. :)
Na 2 grasz, pozostałe 2 się ładują i zamiana - więc nigdy nie będziesz "uwięziony" kablem między padem, a konsolą [ jak to jest w przypadku zestawu "Play and charge" gdy bateria padnie ].
 

Darosław86

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał 2 ładujesz na pozostałych 2 grasz. Ja polecam sanyo eneloop lub gp recyko, długo trzymają a jeśli nie są używane praktycznie nie tracą swojej pojemności jak to ma miejsce w przypadku większości tradycyjnych akumulatorków.
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
no tak ale akumulatory z czasem i tak wysiada i zmiana;] a taka bateria do pada jest dobra.. laduje podczas grania te 2 godz i smiga na 30 godz next..

wiec raczej preferuje baterie;]
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
w zyciu ci sie nie naladuje tak szybko po usb. Poza tym te akumulatorki predzej padna jak takie zwykle, bo ciagle je doladowujesz/rozladowujesz jak sa podpiete do USB.

Poza tym po co kolejny kabel?
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
kabel tylko na 'sekund piec' ; ] naladuje sie i odlaczam.. no nie wiem jak dla mnie lepsze rozwiazanie jest ta oryginalna bateria microsofta ;]
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Lepsze rozwiązanie bo gorsze i droższe? Bo nie rozumiem już co w tym lepszego??
http://allegro.pl/4-sztuki-akumulatorki-sanyo-eneloop-xx-2500mah-i1412124364.html

Te akumulatorki będą o wiele lepsze i tańsze w porównaniu do akumulatorka MS. Jeśli chodzi o żywotność to te od M$ wcale nie są bardziej wytrzymałe.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem takie ORYGINALNE ŚWIEŻE AKUMULATORKI GP AA 2700 mAh !! (1428266793) - Aukcje internetowe Allegro
użytkowałem je pół roku, trzymały ponad 25 godzin grania, oddałem je bratu ciotecznemu bo konsola mi się zepsuła, a on je teraz użytkuje coś ok 2 lat i nadal działają, tylko nie wiem jak długo działają, ale nadal je ma, czyli muszą być dobre
 

Kipomek

Banned
kupujesz 2 duracelle w sklepie za 5 zl i Ci starczaja na tyle czasu...
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
z wlasnego doswiadczenia nie polecam bateri MS,krotko trzymaja,kupilem nieoryginalne ladowane przez USB,trzymaja kilkadziesiat godzin
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem, jednak chyba kupie akumulatorki jak radzicie;] Mam jedne na oku i chce sie zapytac czy to dobry wybor? ;P

Philips MultiLife SCB1480 Uniwersalna Ładowarka (1423817806) - Aukcje internetowe Allegro

pytanie czy z czasem wiekssze akumulatorki, chodzi o poj. naładuje ladowareczka? ;]
 

marcin9

Użytkownik
Użytkownik
REF na temat ładowarki philipsa.; )
 

Do góry Bottom