1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

'bateria' do pada

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ra1to, Wrzesień 4, 2014.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Używał ktoś tego może? Działa tak jak powinno czy po prostu kolejny shit na parę tyg?

Bateria Xbox 360 + kabel USB - Sklep TV ZAKUPY

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Totalny shit takze nie kupuj tego, bo to strata kasy. Ja mam identyczny tyle ze 3600mAh i to jest tragedia, dziala duzo krocej niz zwykle paluszki oraz trzeba uzywac pada bez systemu wibracji, bo wtedy to juz tragedia pada bateria w mgnieniu oka i pad sie wylacza podczas grania.

Najlepsza opcja bedzie zakup 2 akumulatorkow paluszkow i wtedy problem z glowy, ja uzywam 2x2500mAh na zmiane z 1x 1600mAh i 1x 1200mAh.

Wysłane z mojego HTC Vision

4. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Kup sobie lepiej zwykłe akumulatorki to będzie 10001% lepsze niż to coś. Ja używam od 3 lat Energizer rechargeo poj 2300 i tera dopiero padły 2 baterie przestały się ładować a ostatnio testuję akumulatorki duracell o poj 2400mAh ale o nich za dużo nie wiem bo mam je od ok. miesiąca.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiem że to spore koszta ale miałem tak przez lata i polecam, ładowarka mikroprocesorowa + dwa zestawy dobrych akumulatorów. Ja mam Niemiecką ładowarkę BC700 + różne akumulatory, np. enelop, nie musisz od razu brać takich za kosmiczne pieniądze, takie o pojemności 1000mAh też wystarczą, po to są dwa zestawy gdy jedne się ładują to na drugich grasz :)

Jezeli masz maly budrzet to poszukaj na allegro jakiegoś zestawu, ładowarka + akumulatorki panasonic, dasz za to maksymalnie 30zł z tym ze to jest o tyle niewygodne że trzeba pilnować czas ładowania.

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czemu trzeba pilnowac ?? Ja mam ladowarke, ktora po naladowaniu akumulatorka sygnalizuje nad nim zielona lampka, a jak laduje akumulatorek to miga czerwona/zielona.

Wysłane z mojego HTC Vision

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Chodzi o przeładowanie, takie podstawowe ładowarki nie mają odcięcia i ładują po naładowaniu dalej co prowadzi do uszkodzenia ogniwa.

Trzeba sobie policzyć ile czasu dane ogniwo o danej pojemności będzie się ładować danym prądem.

9. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja mam od około miesiąca ladowarke energizer dałem wraz.z.akumulatorkami 2300 mAh około 70 zł jal narazie jestem zadowolony trzymają około 2-3 tyg. a gram codziennie po około 2h. W tej ladowarce jest funkcja dzięki której ladowarka wyłącza się.sama po 9 h a baterię lądują się około 8h.

POMOGŁEM DAJ PRZYDATNE.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

10. xenon500

xenon500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żuromin
    Ja od siebie polecę akumulatorki panasonic'a.

11. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Ja polecam oryginał microsoftu, 70zł ale zero problemów a nie wyciąganie, wkładanie, koszyczek traci kontakty na bateriach i tak w kółko zabawa, pamiętanie żeby naładować drugi komplet itp. Poza tym nie wiem czy te podróby oryginału umożliwiają grę na PC. Nikt o tym nie mówi, ale pad jest przystosowany raczej tylko do baterii, nie piszą nic o akumulatorkach. Baterie są rozładowywane ile się da w padzie, tak samo akumulatorki, tymczasem akumulatorki nie powinny być rozładowywane poniżej 0,9-1V. Tu akurat nie jestem pewien do ilu rozładowuje pad. Wtedy zmniejsza to ich żywotność

12. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja uzywam enelopy juz 3 lata z wibracja w padzie i bez problemu wytrzymuja kilka dni ostrego grania na jednym ladowaniu

13. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja polecam oryginalny Microsoftowy akumulator + kabel do ładowania za jakieś 70zł.
    Można grać bez akumulatora w ogóle (tylko na kablu). Kabel długi w ryj, ze 3 metry, nie trzeba się martwić że padnie akumulator bo ładuje się go w czasie używania bez wyciągania z pada.

Dwa zestawy dobrych akumulatorów AA i dobra ładowarka to będzie na pewno wyższy koszt niż zestaw Microsoft, a jedynym plusem tego rozwiązania jest niewątpliwie szersze zastosowanie, nie tylko do pada...

Wczytywanie...

Poleć forum