Bateria do pada.

ShizeR

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Co sądzicie o tych rodzaju baterii do pada Bateria 4800mAh Akumulator pad Xbox 360 Ładowarka (1746044256) - Aukcje internetowe Allegro. Czy to będzie lepiej się spisywać niż zwykłe akumulatorki 4500 mAh i czy może coś negatywnie wpłynąć na pada bądź konsole. Z góry dzięki.
 
Powinno byc dobre ;D
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast kupowac taka chinska tandete to kup sanyo eneelop, w proline sa 4szt za 29zl.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
 

sooni

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast kupowac taka chinska tandete to kup sanyo eneelop, w proline sa 4szt za 29zl.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Dodam tylko, że też możesz je normalnie ładować przy padzie, a różnica jakości jest kosmiczna.
 

Tomaszek88

Banned
Użytkownik
Ja używam tego zestawu

GP RECYKO 4 x 2100 INNOWACYJNE AKUMULATORKI AA (1724529824) - Aukcje internetowe Allegro

Plus oczywiście ładowarka od recyko. Plusem tego zestawu jest to iż baterie nie wyładowują się kiedy sprzęt jest wyłączony dzięki temu raz naładowane baterie wystarczają mi na 2 tyg grania po min 4h dziennie z wł. wibracjami.

Wg. mnie, nie ma nic ciekawszego obecnie na rynku
 

Kostner

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak pisze amnesja - eneloop. Zainwestuj też w dobrą ładowarkę, np. taki komplet jak tu:
ŁADOWARKA BC-700 + 8 x ENELOOP GLITTER 2000 mAh (1746365082) - Aukcje internetowe Allegro
 

Do góry Bottom