1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bateria wylała w padzie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lazialo, Czerwiec 3, 2013.

1. lazialo

lazialo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ma problem :( batreria jedna wylała mi sie w padzie w taki sposób że sprężynka wżarła się do baterii i odpadła :(

znajomy podpowiedział żebym oddał pada na gwarancji ale nie wiem czy microsoft to uwzględni??czy idzie oddać do naprawy jeszcze takiego pada??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak to nie sa paluszki i aku od nich to tak. Jak ci tylko wylala sie do plecaka to lajt bo to mozna kupic na alegro.

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Prościej jest wymienić sprężynę.

Do kupienia za 20 groszy w hurtowni elektronicznej.

No chyba że elektrolit uszkodził elektronikę. Gwarancji nie uznają, no chyba że coś się od 2011 roku w tym temacie zmieniło.

5. lazialo

lazialo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wylała mi bateria paluszek oderwała się sprężynka i drucik dołączony do niej nie wiem jak głęboko się dostał się ten kwas bo jeszcze nie otwierałem pada
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem jak to nie są paluszki i aku od nich(microsoftu) to mogę oddać na gwarancji czy na odwrót??

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Zalanie z paluszkow to raczej twoja wina albo byly lipne albo baterie trzymales w padzie i nie grales. Jakby to bylo aku z padem to wymiana mozliwa.

7. lazialo

lazialo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chciałbym wrócić do tematu , bateria wylała i spowodowała uszkodzenie/wyrwanie jednej sprężynki , bracik przylutował inną sprężynę ale niestety nie działa :(

kto może takiego pada naprawić/i czy wo gule się go da jeszcze naprawić??

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdź miernikiem cz ta sprężynka przewodzi prąd, może być pomalowana dlatego nie działa. Ewentualnie możesz kupić zestaw plug and play on ma swoje osobne styki.

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    koszyczek kosztuje 3,- do maksymalnie 5,-.
    kup nowy i olej lutowanie

10. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    w koszyczku na srodku jets taka blaszka która po wlożeniu w pad jest stykana co powoduje że obie baterie się łączą. Po zalaniu napewno ten styk się zakorodował. Pad oprucz wymiany sprężyn powinien być wymyty w izopropanolu a potem wysuszony

Wczytywanie...

Poleć forum