1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baterie a akumulatorki .....na aku nie działa pad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zlooo, Grudzień 20, 2012.

1. zlooo

zlooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem xbox360slim i sprawa wygląda następująco nie mam kabelków do ładowania padów dzisiaj kupiłem akumulatorki orginalne energrizer 2000ah 1.2v (wraz z ładowarką)i niestety pad nie działa na w/w akmulatorkachu(nie posiadam orginalnych z xbox)na zwykłych paluszkach 1.5v śmiga ,nie wiem co jest powodem że nie działa na akumulatorkach.proszę o pomoc kogoś kto się orientuje

zaznaczam że akumulatorki śmigają na każdym innym sprzecie tylko nie w kontrolerach:/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wsadź inne. dzialać powinny bo moje Lidlowskie działają :)

4. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dobrze je wkładasz ? Sa naładowane bo pad potrzebuje wiecej energi do dzialania pada.

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja używam aku 2500mAh sony i wszystko śmiga jak należy... nie wiem w czym tkwi problem- naładuj do maxa i wypróbuj jeszcze raz

6. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    kolejny raz napisze bo wczesniej juz ktos miał podobny problem... Porównaj sobie akumulatorki ze zwykła baterią długością ich. akumulatorki są minimalnie mniejsze. Jak zrobić by działały? jakis mały śróbokręt albo cos ogólnie małego i robisz tak, w koszyku na baterie na końcowej ściance są blaszki, po 1 na baterie, odegnij je do środka żeby bardziej odstawały od ścianki następnie w padzie rozciagnij sprezynki ale bez przesadyzmów zeby nie urwać ich, na tylnej ściance koszyka jest też taka blaszka, kwadracik odegnij do zewnątrz zeby bardziej wystawał i będzie działać na 100% :D

7. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
  8. zlooo

zlooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podgięcie blaszek załatwiło problem :very_drunk: dziękuję wszystkim za pomoc myślę że będę częściej odwiedzał to forum
    Pozdrawiam i Wesołych....

Wczytywanie...

Poleć forum