1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

baterie do ładowania a aku do pada dylemat

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Tofu212, Marzec 8, 2012.

1. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pytanie odnośnie co lepsze będzie do pada baterie do ładowania osobno w ładowarce paluszki czy zestaw aku z kablem?czy kabel do podłączenia pada do konsoli naładuje zwykłe paluszki do ładowania w padzie? czy trzeba w osobnej ładowarce do takiej bateri?
    i ostatni jak zestaw aku z kablem jaki polecacie tani do pada z xbox slime .z góry dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. plom1997

plom1997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Ja mam akumulatorki (paluszki) i kabel play & charge i wszystko śmiga :)

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sam play & charge starcza do akumulatorków (paluszki) ?ładują się normalnie w plecaku z kablem play & charge do pada?Bez ładowania ich w ładowarki osobnej do tych bateri bo są zestawy paluszki aku+ładowarka ,bez niej się obejdzie bo mam kabel play & charge?

5. plom1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    tak obejdzie się bez ładowarki. A jak masz kabel to ile ci sprawdzić??

6. plom1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    a nawet kabel play & charge to graj i ładuj ;p

7. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Ja mam w domu zestaw akumulatorków. Kodak 2100 mAh. Wszystko co w domu korzysta z baterii jest na akumulatorki. Aparat, 2 pady do X360, 2 Wiiloty, Balance Board do Wii, Budziki/zegarki, narzędzia na baterie. Od kilku lat zapomniałem w ogóle o kupowanie baterii. Pad na takich akumulatorkach chodzi sam nie wiem ile, rzadko mi się zdarza żebym wyjmował baterie do ładowania a gram średnio po kilka, kilkanaście godzin tygodniowo. To najlepsza inwestycja. Dobra ładowarka i zestaw akumulatorków. Jak jedne się ładują to grasz na naładowanych i tyle.

8. plom1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    ale jak ma ten kabel to nawet wyjmować nie musi bo gra i się ładują tyle tylko że ciągnie kabel

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  10. plom1997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    ja mam baterie a może znajdziesz gdzieś jakieś akumulatorki albo jakiś twój kumpel ma cały ten akumulatorek to byś se sprawdził. Ja aktualnie mam zwykłe baterie ni do ładowania i mam je od piątku gram ok 3 godz dziennie czasami więcej.

11. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    mysle ze nie masz racji , takim kablem mozna ladowac tylko specjalny akumulatorek do pada xbox 360.ma on te styki co sa pod klapka od bateri i nie sa one uzywane gdy masz paluszki zwykle czy nihm (ladowane). to naturalne ze kabel nie jest wstanie przeciez odroznic czy sa tam zwykle paluszki ktorych nie mozna ladowac czy ladowane.

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli dokupić aku też nie byłem pewny czy taki kabel byłe jakie baterie doładowania laduje... i teraz pytanie co taniej wyjdzie dopasować aku czy baterie z ładowarką? i każde aku z kablem play & change będzie działać ?

13. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    tanie aku do xbox z allegro sa niczym innym jak paluszkami nimh w obudowie, maja swoj kabelek do ladowania.nie wiem czy dokupisz orginalny aku bez kabla aby byl tanszy.ja uzywam ladowarki i paluszki nimh, jestem zadowolony z takiego rozwiazania a kabel zawsze moze sie sprzydac wrazie braku jakichkolwiek baterii.

14. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i tak zrobie baterie plus ładowarka ,aku raczej bez kabla ciężko dostać ,interesowało mnie głównie tylko czy kabel ładuje baterie do ładowania do zamknięcia .wszystkim dzięki za rade:)

15. futro

futro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam kupuje 12 baterii w Carrefourze po 8 złoty raz na 3 miesiące i mi starcza ; ) Mi starczają na długo ; )

16. woytekg

woytekg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak, a co robisz z zużytymi bateriami, wyrzucasz je do kosza czy to specjalnego pudła na baterie? Kupno akumulatorków wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem i do tego ekologicznym. Poczytajcie sobie jakie zagrożenie dla ziemi niesie wyrzucanie starych baterii do kosza na śmieci.

17. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wszystko zależy od tego ile się gra aku napewno taniej wychodzą niż co chwile kupować baterie:)

18. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    ja gram na akumulatorkach duracell 2450mah , gram juz 3 tygodnie średnio po 2h dziennie i w dashu pokazuje połowę baterii więc jest bardzo dobrze .

Wczytywanie...

Poleć forum