1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

baterie do ładowania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skolp111, Maj 29, 2010.

1. skolp111

skolp111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam baterie nimh (do ładowania) firmy GP i strasznie ciężko się je wkłada do pojemnika z pada, a wyciągnąć je bez pomocy pensety lub śrubokręta jest niemożliwe tak ciężko siedzą. Oryginalne alkaiczne duracele, które były w zestawie z xboxem są odrobinę chudsze i nawet lekko latały. Pytanko czy te baterie są dobre czy może używam nie takich jak trzeba jest to AA

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobre, tez mialem podobnie (rowniez baterie GP), ale z czasem bater (badz pojemnik) sie wyrobily na tyle, ze moge je spokojnie wyjmowac palcami.

4. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    to są nowe akumulatorki? bo że jeśli używałeś ich przedtem z jakimś innym sprzętem, to możliwe że już uległy zużyciu i stąd ten trochę powiększony rozmiar

5. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowe, poprostu te GP sa leciutko grubsze niz zwykle paluszki.

6. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    możesz zawsze odkleić tą zewnętrzną folie

7. skolp111

skolp111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    folia sama się powoli zdziera bo wspomagam się śrubokrętem :D baterie są nowe ale PLAYSTATION3fan pisze, że też tak miał to ok. bo myślałem, że trafiły mi się jakieś wadliwe

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    moje sanyo eneloopy tez tak miały, ledwo dało się je wyjąc (nawet przy użyciu narzędzi) - zerwałem folie i teraz jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum