1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baterie do pada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kukiluki, Luty 15, 2013.

1. kukiluki

kukiluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
  2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak dla mnie lipa.
    Miałem podobny zestaw w takiej cenie i padł szybko, a jak działał to 2 razy dziennie trzeba go było ładować.
    Kup porządne akumulatorki + ładowarka i będziesz miał spokój .

Pozdro !

4. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    NOWA WERSJA 4 AKUMULATORKI ENELOOP AA R6 +BOX UTGB (3002806202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i się nie zawiedziesz .Tyle już było tematów na ten temat na tym forum .Każdy prawie je Ci poleci jak i ja ,bo sam je używam w padzie.

Wczytywanie...

Poleć forum