1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baterie do pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio991, Lipiec 3, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam pewien problem a mianowicie to za cholerę nie potrafię że tak powiem dopasować baterii do mojego bezprzewodowego pada do xboxa 360,zawsze muszę jakoś specjalnie dopasowywać jak głęboko są baterie wsadzone,czy się pokrywają ze sobą itd,itd.Nie wystarczy po prostu wsadzić ich jak najgłębiej zamknąć "zbiorniczek" i załączyć,no i to jest mój problem,od godziny się już bawię z tymi bateriami i ****,pad się nie załącza.Na baterii piszę (AA LR6 AM3 1.5V)

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Jeżeli pad nie jest uszkodzony i baterie sa sprawne to musi działać, nic nie trzeba dopasowywać.

Ewentualnie rozciągnij troszeczkę sprężynki po stronie pada.

4. B0LEC

B0LEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Ja osobiście polecam baterie akumulatorowe GP2500 dwie baterie kosztują około 25 zł a trzymają bardzo długo plus są dopasowane do "zbiorniczka" w padzie więc nie spotka Cię nieprzewidywane rozłączenie pada z konsolą :)

5. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    O jakim dopasowywaniu my tu mówimy ? przecież bateria AA tak jak i baterie innego typu mają swoje standardy.
    Zajrzyj tu Plik:BateriaAA.jpg

odchyły to są 0,5[mm] a tyle to możesz rozciągnąć sprężynki w padzie.

6. B0LEC

B0LEC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    tak mają swoje standardy aczkolwiek GP 1300 w moim padzie są luźne w "zbiorniczku" i często się zdarza, że pad się rozłącza. Za to wcześniej wspomniane GP2500 przylegają idealnie.

Wczytywanie...

Poleć forum