Baterie pad xbox 360

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zastanawiam sie co sie najbardziej oplaca, kupowanie baterii, play & charge kit czy moze akumulatorki + ladowarka a moze cos jeszcze innego? Prosilbym o uzasadnienie dlaczego np akumulatorki a nie play & charge. Jesli byli byscie tak mili i powiedzieli czym sie roznia te tansze charge and play a czym te droższe ?
Jeszcze gdybyscie mogli opisac na jakiej zasadzie dziala charge & play.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

xjojo

Użytkownik
Użytkownik
jeśli zależy ci na prostocie i wygodzie użytkowania wybierz play&charge ponieważ nie musisz za każdym razem wyciągać baterii jeśli ci się rozładuje tylko podłączasz pada do ładowania przez kabel nie przerywając gry.Play&Charge to zwyczajne 2 baterie akumulatorki GP schowane w obudowie podobnej do zwykłego zasobnika na baterie.
Play and Charge z biegiem czasu może trzymać krócej i może trzymać bardzo krótko, wybór należy do ciebie, ja wybrałbym Play&Charge ze względu na wygodę użytkowania
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

Ją odradzam zestaw play & charge. Miałem to i do śmietnika wywalilem a dlaczego ? Ładowanie podczas grania niby ok,ale po naładowaniu taki zestaw trzymał mi max 1 dzień,dodam ,że miałem oryginalny zestaw Microsoftu. Wnerwiło mnie to,kupiłem zestaw 4 akumulatorów 2300mAh Duracell-a i jestem mega zadowolony.za zestaw z ładowarką dałem bodajże 89 zł w promocji,aku w padzie są już grubo ponad miesiąc bez ładowania a ja mam jeszcze 2 kreski z 3. Polecam akumulatorki,do ładowania dajesz na noc i na rano masz gotowy zestawik,nie baw sie w te P&C.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

nie wiem jak z play&charge bo nie miałem, ale akumulatorki po naladowaniu naprawdę dlugo trzymają w padzie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

TigraTeam

Banned
Ją odradzam zestaw play & charge. Miałem to i do śmietnika wywalilem a dlaczego ? Ładowanie podczas grania niby ok,ale po naładowaniu taki zestaw trzymał mi max 1 dzień,dodam ,że miałem oryginalny zestaw Microsoftu. Wnerwiło mnie to,kupiłem zestaw 4 akumulatorów 2300mAh Duracell-a i jestem mega zadowolony.za zestaw z ładowarką dałem bodajże 89 zł w promocji,aku w padzie są już grubo ponad miesiąc bez ładowania a ja mam jeszcze 2 kreski z 3. Polecam akumulatorki,do ładowania dajesz na noc i na rano masz gotowy zestawik,nie baw sie w te P&C.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
dokladnie polecam ak gp 2600 + szybka ladowarka GP max 15min laduje 4 sztuki :02.47-tranquillity:
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

Ten zestaw P&C naprawdę nie jest rewelacyjny,a na dodatek w tych tanich lubi się kabel w środku przerywać. Kup dobre aku a będziesz miał na lata.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
A czy moglibyscie mi powiedziec jakie akumulatorki? Bo gdy patrzę na allegro to nie wiem który rozmiar tych akumulatorków, 4800 mah, 2500 gp. Gdybyście byli tak mili i podali mi linki do akumulatorków, które będą działać w padzie, najlepiej (4 akumulatorki + ładowarka) to był bym bardzo wdzięczny.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
 

SkipeR

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki najtańszy zestaw 4 akumulatorki + ładowarka (25zł) i już 2 rok na nich jadę i nic się nie dzieje ;)
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm wszystkie te baterie wygladaja fajnie, tylko ze zapomnialem czegos dodac, dysponuje "funduszem" do 40 zł. Im niższa cena tym lepiej musze jeszcze przerobic do lt 3.0 :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

To poszukaj na allegro zestqwu do 40 zł,wrzuć a my się wypowiemy.

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja szczerze mówiąc bym tego nie kupował.
Nie wygląda to atrakcyjnie ani bezpiecznie,cholera go wie,czy jak podłączysz do ładowania to nie będziesz miał wybuchu jak w reaktorze w elektrowni atomowej Fukushima,a radioaktywne opary będą się unosić w Twoim pokoju przez miesiące.
Moja opcja jest taka,zrób sobie te LT+3.0,troszkę dozbieraj (tak do 60-70 zł) i kup coś porządniejszego,nie twierdze że to muszą być Duracell-e ,bądź podobne ale np takie GP/
Zresztą idź przejdź się do saturna/mediamarkt-a/media-expert-a tam są często promocje na takie zestawy aku + ład,powinieneś coś trafić,te co podałeś to tak jak napisałem,strach to do kontaktu podłączyć.
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Chętnie pojechałbym do saturna, media tyle ze one leżą około 45 km od mojej miejscowosci ;/. Zaryzykuję wybuch, ale powiedz mi ktore będą pasowały do pada tzw rozmiarowo. Najwyżej dozbieram kase i dokupie te droższe :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

Grube paluszki. To chyba AA ale sprawdź w Google dokładnie.

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

TigraTeam

Banned
AA sa do pada
 

kamileKSP

Banned
Najlepiej kupić sprawdzone GP. Inne, tanie badziewia trzymają bardzo króciutko i nie ma radochy z grania, jak co chwila trzeba szuflować bateriami.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Baterie pad xbox 360

Ją dodam od siebie jeszcze że nie wierzę w ładowarki z zasilaczem. Kiedyś kupiłem taki zestaw panasonic-a i nawet dnia nie trzymały. Najtańszy ale sprawdzony zestaw to GP

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

czullo

Banned
Odp: Baterie pad xbox 360

Jesli akumlatorki to polecam sanyo eneloop najlepsze na rynku, potwierdzaja to ludzie na forach fotograficznych gdzie praktycznie zagluja akumlatorkami w aparacie. Do tego ladowarka techline. Jesli cie nie stac kup dobre baterie i dozbieraj do tego zestawu przyda sie na przyszlosc.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mam akumulatorki i ładowarkę SANYO. Syf jakich mało. Akumulatory kiepskiej jakości. W niskiej temperaturze wyczerpują się błyskawicznie. Może ja tylko na takie trafiłem, ale w moich odczuciach tak to wygląda.
 

Do góry Bottom