1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Baterie z padem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crystalex, Grudzień 1, 2012.

1. crystalex

crystalex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem jakiś czas temu konsole xbox , baterie mi się już rozładowały tylko nie jestem pewien czy to są akumulatorki. Dodam, że były one dołączone do pada z zestawu. Duracell AA MN1500, 1.5 V LR6 nic w sumie wiecej nie pisze. Nie ma podanej pojemności więc wnioskuję z tego, że to zwykła bateria. Ma ktoś odmienne zdanie w tym temacie? Przy okazji jeżeli to zwykłe baterie jakie polecacie ładowarki + akumulatorki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zwykłe baterie,masz w nazwie AA,a na bank na niej gdzieś masz info że nie można ponownie ładować. :) Ja tam mam 3 lata ładowarkę EVER za kilkadziesiąt złotych,przy niej były 4 akumulatorki 2100mAh ,do tego kupiłem 4x Energizer 2100mAh. Na jednej parze przy intensywnym graniu spokojnie 2 tygodnie.

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Zapamietaj
    1,2v- mozesz ladowac
    1,5v- nie mozesz

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

5. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Potwierdzam. Bardzo dobre akumulatorki, są niezawodne.

Wczytywanie...

Poleć forum