1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman AA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez miller11, Marzec 14, 2010.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Jak zmienić język w grze w/w?

2. Lotnik421 Xbox One

3. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Siemka(sorry za offtopic, ale temat dotyczy Batmana), mam problem a więc mam jakieś 40 % gry i utknąłem w pewnej misji.... A więc musimy dostać się do pałacu którego strzeże snajper... Stoi on na balkonie jednocześnie będącym jedynym wejściem do pałacu..... Na balkon nie da się wejść, a zniszczyłem już wszystkie zmutowane rośliny... I tu moje pytanie : Co robić?? Z góry dzięki
    PS. Oczywiście snajpera nie da się zabić

4. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Musisz wejść na wieżyczkę naprzeciwko i użyć tego gadżetu do przemieszczania się w poziomie na odległość!

5. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Aha dzięki.....
    PS. Próbowałem tak i mi nie wychodziło (ŻAL) .

Wczytywanie...

Poleć forum